Když přemýšlíte nad erotickými pomůckami, pak vás může napadat spousta věcí. U žen to je například vibrátor a u mužů například erekční kroužky. Pod tímto názvem se však skrývá spousta dalších a dalších pomůcek, jejich nabídka je velmi široká. Jednotlivé pomůcky mohou zpestřit či jakkoliv jinak pomoci umocnit váš zážitek z milování a nejen z něj. Některé pomůcky jsou vhodné pro ženy, jiné pro muže a některé si užijí oba partneři. Stačí je jen vyzkoušet!

Zvětšení penisu

Podobně jako ženy touží po větších ňadrech nebo jsou jakkoliv nespokojeny s jejich velikostí, i u mužů to může být podobně. Ne všichni jsou dobře vybavení a někdy jednoduše sní o tom, že jejich penis bude větší, než aktuálně je. Právě na tuto touhu vsázejí nejrůznější firmy, které distribuují prášky. Ty údajně mají pomoci zvětšit penis, ale jak se později zjistí, je to nesmysl. Trvale se penis zvětší maximálně operací, ale určitě ne prášky, mastičkami či dalšími jinými pomocníky. Jistou pomocí může být také pumpa, která pracuje na základě podtlaku.

Vakuové pumpy jsou skvělými pomocníky pro chvilkové zvětšení penisu. Jde o podtlakový válec a odsávací zařízení, mohou jej využívat ženy i muži, funguje na prakticky stejném principu. Tato metoda může pomoci zlepšit erekci a celkově zintenzivnit prožitek při milování. Napomůže dráždění intimních partií a vzrušení, které ucítíte, se ještě zvětší.

Na penis i klitoris

I když se může zdát, že vakuová pumpa může být využívaná jen pro zvětšení a prokrvení penisu, může pomoci zvyšovat citlivost a objem u klitorisu, stydkých pysků, bradavek nebo mohou pomoci zvětšit objem prsou. Jde tedy o skvělého pomocníka pro muže i pro ženy. Vyzkoušejte sílu této erotické pomůcky. S nimi bude váš erotický život pestřejší, můžete vyzkoušet velkou spoustu různých pomůcek a produktů.