1. Vyberte si správný slevový portál

V dnešní době je na našem internetovém trhu opravdu obrovské množství slevových portálů, které nabízí slevy online. Jak se v nich ale orientovat? Vždy nakupujte jen na takovém, který je na trhu již delší dobu. Dalším světlým bodem je také fakt, zda si vámi vybraný slevový server své slevy ověřuje – což by mělo být u nabídky zmíněno.

  1. Nepodceňujte sílu referencí

Nejste si jisti, že jste vybrali správný slevový voucher a máte obavy, abyste náhodou někomu nenaletěli? Zkuste se najít na internetu reference či internetové diskuze, které se slevovým portálům věnují. Samozřejmě počítejte s tím, že nějaké negativní recenze najdete taky – nikdy se přeci nemůžete zavděčit všem, že ano. Nicméně poměr kladných a záporných referencí by měl být v tomto případě značný.

  1. Prověřte si kontakty

Je naprostou samozřejmostí, že by měl mít slevový portál kontaktní zákaznickou linku. Pokud žádný telefonický kontakt na stránce nenajdete, rychle ji zavřete – tady jistě není něco v pořádku. Kontaktní telefon musí mít každý slušná slevový portál, aby usnadnil svým zákazníkům následnou komunikaci.

Finanční prostředky si můžete půjčit na portálu Zonky.

  1. Pořádně si přečtěte, co vámi vybraná sleva obsahuje

Nejčastěji se chybuje při výběru zájezdů či výletů. Mnohokrát slevové kupóny zahrnují pouze cenu dopravu, nicméně pojištění a vstupy do památek či atrakcí si již musíte hradit z vlastní kapsy – a takové zjištění dokáže nadšení z výletu zkazit.

  1. Ptejte se na vše, co vás zajímá

Pokud jste v popisu slevy nenašli všechno, co byste o slevě chtěli vědět, zeptejte se na to v diskuzi u slevy. Ta by měla být samozřejmostí a měla by být aktivně moderována buď provozovatelem slevového portálu či poskytovatelem slevy. Je i možné, že se již někdo na stejnou otázku ptal, tak vám ušetří práci.