Chorvatsko je oblíbenou destinací českých turistů a to nejen proto, že je cenově velmi příznivé, ale nabízí jedinečné přírodní krásy a klid, který v některých turistických zemích budete přes léto hledat jen těžko. Objevte i vy krásy Chorvatska a vydejte se na dovolenou, která vás finančně nezruinuje.

Dovolená za dobrou cenu

Chorvatsko je svými cenami pro české turisty velmi příznivé. Do Chorvatska se totiž dostanete snadno autem či autobusem a ubytování vás zde vyjde také velmi levně. Ubytování Chorvatsko vám nabízí soukromé ubytování v Chorvatsku s přímými kontakty na majitele objektů bez provize CK. Stačí si jen vybrat, jakou destinaci byste rádi navštívili a kde přesně byste chtěli být ubytováni. Díky tomu vás vyjde dovolená levně a nemusíte se tak obávat, že byste si na dovolenou vyplácali vše své úspory. Navíc poznáte opravdovou chorvatskou kulturu a přívětivost zdejších obyvatel.

Proč právě Chorvatsko?

Kromě toho, že je Chorvatsko dobře dostupné autem, ale i autobusem a ubytování lze v Chorvatsku najít opravdu za hubičku, je Chorvatsko zemí s nádhernou přírodou a bohatou kulturou. Zde na vás čekají pláže s jemným pískem, ale i oblázky, průzračné moře a členité pláže, které nabízí možnost klidu a relaxace bez hordy turistů. Chorvatsko se může pyšnit velmi krásnou přírodou, kterou poznáte nejen u mořského pobřeží, ale i v chorvatských národních parcích či parcích přírodních.

Ochutnejte Chorvatsko

A pokud patříte mezi milovníky jídla a dobrého pití, je pro vás Chorvatsko také dobrou volbou. Ochutnat zde můžete to nejlepší a nejčerstvější, co nám moře může poskytnout. Ryby, mořské plody, lahodné ovoce, čerstvou zeleninu a to vše zapijete sklenkou kvalitního vína. Na slunečných chorvatských svazích totiž dozrává to nejsladší víno s vytříbenou chutí. I milovníci dobrých pálenek si zde přijdou na své.