Pokud využijete jedinečnou službu Printuj.cz, můžete mít vizitky do 24 hodin. Rychlost dodání ovšem není jedinou předností, kterou nabízí společnost Print online s.r.o., sídlící v Praze-Jeneč. Máte-li dostatek invence, fantazie a kreativity, můžete si dokonce navrhnout vlastní řešení vizitek. Druhou variantou je výběr z již připravených návrhů, které jsou volně k dispozici kterémukoliv zájemci.

Jak vizitky vypadají?

Pochopitelně, že je na nich uvedena hlavní a podstatná informace, kterou každý příjemce vizitky, tedy zákazník, klient, odběratel či kterákoliv osoba nebo firma potřebuje vědět. To znamená jméno podnikatele nebo název firmy a hlavní kontaktní údaje, jako je telefon, e-mailová adresa, případně webové stránky. Samotný tisk vizitek online se provádí na brilantně bílý papír, který je pevný a odolný. Vybrat si můžete povrchovou úpravu lesklou nebo matovou. Barvy jsou účasně jasné a celkové provedení vizitek je na vysoké úrovni kvality.

Další nabídka Printuj.cz

Můžete využít také možnosti laminace, která se používá za účelem luxusního vzhledu vizitek. Využitím sjednoceného designu šablon společnosti Print online si můžete vytvořit stejné hlavičkové papíry. Bude na nich logo vaší firmy a hlavičkové papíry můžete používat jak při běžné obchodní korespondenci, tak ve styku s úřady či veřejností. Další možností je zhotovení firemních kalendářů či dalších firemních tiskopisů nebo různých originálních propagačních předmětů, které budou propagovat vaší firmu.

Z čeho společnost Print online vychází

Filozofie společnosti je založena na snaze nabízet podnikatelům, řemeslníkům i jiným fyzickým osobám rychlou a pohodlnou možnost, aby mohli uplatnit vlastní nápady. Kdokoliv může využít online tisk vizitek k tomu, aby si její podobu sám vymyslel, navrhl a realizoval. Obdobně tak můžete učinit při tvorbě kalendáře či jiné tiskoviny. Hlavní výhodou tisku vizitek a jiného propagačního materiálu online je skutečnost, že nejste závislí na pracovní době pracovníků firmy Print online. Tato služba totiž funguje skutečně online nepřetržitě, takže si svou vizitku můžete navrhnout a vytvořit kdykoliv a kdekoliv buď v pohodlí svého domova, nebo i na služební cestě či na dovolené.