Váš stávající plat vám nestačí, a proto hledáte nějaký „vedlejšák“? Poradíme vám několik tipů, jak si přivydělat menší obnos peněz.

Výpomoc v domácnostech

Rozhoďte sítě, zapátrejte na internetu – je mnoho domácností, které potřebují pomoci s úklidem alespoň dva krát týdně. Můžete zkusit oslovit i nějakou uklízecí agenturu, která úklidové pomocníky zprostředkovává.

Zbavte se starých kousků

Potřebujete peníze rychle? Nejlepším způsobem, jak je získat je prodej starého oblečení a toho, co už prostě neoblečete. Vyčleňte si den a udělejte velkou čistku ve vašem šatníku. Je mnoho prodejních serverů, kam tyto kousky můžete umístit, stačí je jenom hezky nafotit a pak už jen čekáte na první zájemce.

Klikačky a dotazníky

Líbí se vám slovní spojení „výdělek z domu“? Mnoho lidí se zabývá právě tímto druhem výdělku, například takovým klikáním na reklamy si můžete maličko přivydělat. Osvědčenou stránkou je stránka Prokliky.cz. Další variantou tohoto druhu příjmu je vyplňování dotazníků – zaregistrujete se na určité internetové stránce a do e-mailu vám chodí nabídky pro vyplnění dotazníků.

Venčení psů

Mnoho lidí tráví spoustu času v práci a na své zvířecí ratolesti nemají bohužel čas. V dnešní uspěchané době je právě o lidi, kteří budou venčit domácí mazlíčky velká sháňka. Když zabrouzdáte na internetu nebo navštívíte inzertní nástěnky v supermarketech, jistě na někoho takového narazíte.

Nakupujte pro druhé

Co tento pojem znamená? Jelikož jsou lidé stále více zaneprázdnění, vyhledávají stále více pomocné síly, které jim práci usnadní, zejména běhání po obchodech. Pro tuto práci si lidé často najmou člověka, který jim celý nákup nakoupí a přinese domů.

Pronajměte pokoj

Bydlíte ve vlastním bytě, kde máte přebytečnou místnost? Nejlepším způsobem, jak získat pravidelný příjem je, pokoj pronajmout někomu druhému. Záleží ale na vás, zda budete ochotni sdílet společnou domácnost s někým cizím.