Také patříte mezi romantické snílky a milujete nevšední zážitky? Pak si rozhodně nenechte ujít ubytování na stromě v jednom ze dvou treehousů nedaleko Ještědu. Jsou umístěné na samotě, s výhledem, který znají jen ptáci, na zcela unikátním kousku přírody. Obklopuje je horská příroda. K dispozici vám bude treehouse Emanuel a Amálka. Oba jsou nově postavené, všechno zde ještě dýchá novotou. Zajisté vás uchvátí kombinace nádherného okolí a méně tradičního, avšak komfortního ubytování. To vše je zárukou nezapomenutelného zážitku.

Podrobnosti naleznete na webu treehousejested.cz.

Treehouse Emanuel

Jeho místo je v hustém lese s okouzlujícím průhledem na Ještěd. Je umístěný ve vysoké koruně majestátního smrku. Poskytuje nezapomenutelnou lesní atmosféru. Přestože nemá elektrickou energii, je luxusně a vkusně vybavený. Je vybudován v souladu s okolní přírodou a je připravený poskytnout svým hostům maximální komfort. Je ideální volbou pro všechny, kdo milují lesní atmosféru. Ubytovací prostor je určený pro 2-4 osoby. Součástí je manželské lůžko a patrová postel. Pro chladné období dokonale poslouží litinový krb, který zároveň navodí příjemnou atmosféru. Příjemným doplňkem je i privátní sauna na dřevo. K večernímu posezení přímo vybízí gril nebo ohniště. Osvěžení přinese lesní sprcha.

Treehouse Amálka

Je zasazen do lesní mýtinky, na okraj lesa, a poskytuje panoramatický výhled na celý Ještědský hřbet se svojí dominantou. I když je bez elektrické energie, přesto je luxusně vybavený. Na své si zde přijdou především milovníci volného prostoru a ti, kdo ocení jedinečné výhledy. Můžete si odpočinout daleko od civilizace, v srdci přírody. Součástí treehouse jsou manželské lůžko a dvě přistýlky. Příjemnou odpočinkovou atmosféru podtrhuje litinový krb. Relaxovat můžete také v privátní lesní sauně. K večernímu posezení zvou gril a ohniště.