Stává se vám někdy, že máte ve firmě chaos? Nejste jediní. Možná nevíte, kdy budou současné zakázky dokončené a kvůli tomu máte problém plánovat další práci. Možná netušíte, jaký obrat má vaše firma a nejste si jistí, jestli mají všichni zaměstnanci co dělat, jaká je jejich efektivita nebo jestli nějakého nepřetěžujete. Všechny tyto neznámé informace způsobují, že nefungujete efektivně a zkrátka nemůžete růst. Srovnejte svou firmu do latě a mějte přehled o všem. Řízení firmy nemusí být složité, je nejvyšší čas pořídit kvalitní CRM systém s názvem AutoCRM.

Co AutoCRM dokáže?

Jde o nejpokročilejší CRM systém, který je kompletně v češtině a jde o program, který má přehledné uživatelské rozhraní a naleznete v něm všechny funkce, které jsou potřeba pro řízení firmy. Možná si říkáte, že se potřeby jednotlivých firem liší, na to bylo myšleno a systém vám bude proto upraven na míru tak, aby obsahoval jen ty funkce, jaké skutečně využijete.

Základem je pro mnohé projektové řízení – software. Řídit projekty je zde snadné, protože je zde můžete snadno evidovat i plánovat, je zde Ganntův diagram, takže přesně uvidíte, v jakém jsou jednotlivé zakázky stavu a můžete je plánovat dopředu, přiřazovat k nim zaměstnance a vidět plánované datum dokončení.

Konečně budete mít ve všem přehled a týká se to i zaměstnanců. Jelikož mohou vaši zaměstnanci do tohoto systému přistupovat také, můžete zde s nimi komunikovat, přidělovat jim práci, přiřazovat je k projektům, plánovat jim harmonogram, sledovat jejich vytíženost i docházku. Můžete zde mít také funkci fakturace, můžete odsud komunikovat s klienty, můžete zde mít správce souborů. Správce reklamních kampaní a cokoliv dalšího. Tento CRM systém může zkrátka obsahovat všechny potřebné funkce, abyste nemuseli používat více nástrojů, ale abyste mohli celou firmu pohodlně řídit z jednoho místa. Zjistěte, jaké všechny možnosti tento revoluční systém nabízí a to přímo na webu AutoCRM.cz.