Očekávání miminka je ta nejkrásnější věc, co se může odehrát, to bezesporu. Když však ženy nesnášejí těhotenství dobře, nemůže se hovořit o krásné době. Zvracení, oteklé kotníky, lítání hormonů, to všechno maminky musí řešit. Kromě toho dříve či později začnou řešit ještě zásadní problém. Nebudou mít co na sebe. I když je to věčná otázka, možná i výmluva žen, tentokrát nebude daleko k pravdě. Zvětšující se bříško si žádá nové oblečení. Kde si jej pořídit?

E-shopy s těhotenskou módou

Spousta běžných kamenných obchodů na nastávající maminky jednoduše nemyslí. Proto když se chcete obléknout ve svém oblíbeném obchodě, musíte sáhnout po kouscích, které na štítku mají jedno i dvě X na začátku. A to není moc povzbuzující, zvláště ne pro ženu, která ví, že za chvíli ji bude malé i toto oblečení. Některé obchody myslí na těhotné ženy a vždy jim vyhradí část obchodu. I tak jde pořád o dost omezující výběr, který skýtá pár kousků oblečení a to je vše.

Náš tip: Určitě se vám bude hodit i tip, kde sehnat látkové plenky, či svrchní kalhotky s patentky. V tom případě doporučujeme webovou stránku www.delamedoplen.cz, kde seženete úplně všechno, co se týká přebalování.

Co však mají dělat ženy, které musí v práci nosit určitý dresscode? Saka, halenky, business kalhoty nebo dokonce šaty? Internet už dnes není jen zdrojem mnoha informací, ale můžete na něm najít spoustu skvělých e-shopů. Například takový internetový obchod Happymum je zaměřen výhradně na těhotné ženy a na oblečení, které jim nejen padne, ale bude pro ně také pohodlné, budou se v něm cítit dobře a sexy zároveň.

V nabídce najdete spoustu krásných kousků, například těhotenské kalhoty, které se hodí do společnosti nebo i do práce v úřadě. Dále jsou k dispozici halenky, šaty, trička, mikiny nebo také těhotenské bundy či těhotenské kabáty. Výběr je opravdu široký a pestrý, takže si zde každá těhotná žena vybere přesně to, co potřebuje. Bez zbytečného obcházení obchodů, v době, kdy se to bude hodit jí a z pohodlí domova nebo kanceláře.