Kvalitní a originální doplňky vytvářejí z každého prostoru příjemné a útulné místo. V současné době trh nabízí celou řadu zajímavých a velmi originálních produktů. Pokud i vy hledáte inspiraci nejen pro bydlení, navštivte internetový portál nabytker.cz, který přináší spoustu užitečných inspirací.

Vybrali jsme pro vás

Povlečení

Kvalitní spánek je pro náš organismus velmi důležitý. Na jeho kvalitu má vliv celá řada faktorů. Patří mezi ně i kvalitní a příjemné povlečení. Nevhodně zvolený materiál pro povlečení může být příčinou špatného spánku. Dokonce se může stát, že se budete v noci často probouzet.

Nábytek

Nábytek je nedílnou součástí každého interiéru. Kromě designových funkcí plní i funkce praktické. Variabilitu nabízejí například komody, které můžete využít nejen v různých typech interiéru, ale i v různých místnostech. V nabídce naleznete celou řadu různých variant, můžete si tak vybrat jinou komodu do kuchyně, jinou do ložnice a další zase do předsíně. Mezi nejvíce potřebné modely patří ty, které využíváme pro skladování šatstva. Dosti užívané jsou i komody do kuchyně. V malém provedení lze komodu využít i jako noční stolek. V případě, že má komoda prosklená dvířka, můžete ji použít i jako vitrínu. Některé komody jsou vyráběny i jako knihovničky nebo mohou sloužit jako poličky pro květiny či dekorace.

Náš tip: Milujete čtení v útulném křesle, ale nechce se vám dávat nemalé sumy za předražené knihy? Doporučujeme bazar knih, kde najdete zajímavé kousky za minimální ceny.

Také něco do kanceláře

Pokud pracujete v kanceláři, či máte malou kancelář doma, je její nedílnou součástí nejen psací stůl, ale i kvalitní kancelářská židle. Vzhledem k tomu, že kancelářská práce je sedavá a jednotvárná, je potřeba si pořídit kancelářskou židli kvalitní. Největší zátěž je, při tomto druhu činnosti, vyvíjena především na páteř, proto je důležité se, při jejím výběru, zaměřit především na opěrák. Důležitý je i materiál, ze kterého je vyrobený sedák a opěradlo. Nehleďte vždy jen na estetické hledisko, ale i na to praktické.