Potřebujete-li vyřešit prostorové potřeby nebo třeba zázemí určené pro staveniště, dočasné sklady, kancelářské budovy či ubytovny, obraťte se na společnost ALFA CONTAINER Rent s.r.o., která zajišťuje pronájem kontejnerů, mobilních toalet a oplocení.

Obytné kontejnery

Objednat si můžete kontejnery obytné, sanitární nebo skladové. Ničím neobvyklým nejsou ani sestavy připravené dle konkrétních požadavků. Všechny modely jsou připravené k okamžitému používání. Jejich součástí jsou elektroinstalace, topení zajišťující elektrický přímotop, osvětlení, zásuvky a vypínače. Lze je využít jako samostatné obytné nebo sanitární jednotky a to díky sanitárnímu vybavení, rozvodům vody a odpadům. Kontejnery se dají snadno vzájemně propojit pomocí venkovních propojovacích kabelů. Vzniknou tak sestavy nebo modulové objekty. Díky kvalitní a pevné konstrukci můžete využít i možnost objektů se dvěma podlažími. Společnost nabízí i různé druhy příslušenství a výbavy – schodiště, klimatizaci, nábytek nebo podesty.

Cena nájmu kontejneru zahrnuje okna opatřená vnějšími žaluziemi (kromě kontejnerů sanitárních), kompletní elektrické zařízení i s osvětlením, vytápění, které zajišťují elektrické přímotopy (jejich počet závisí na typu kontejneru), věšákovou sestavu s háčky a 3 klíče od vstupních dveří.

Další nabídka služeb

Kromě pronájmu kontejnerů si můžete objednat také pronájem oplocení nebo mobilních toalet.

Mobilní oplocení je ideální volbou jako ochrana proti nežádoucímu vniknutí do objektu. Pomůže vám vymezit potřebný prostor či usměrnit pohyb osob v areálu. Mobilní oplocení lze využít jak na stavby, tak i na pořádání různých akcí. Mobilní oplocení se skládá z jednoduchého systému panelů, branek a příslušenství. Je dokonale variabilní a lze jej nainstalovat téměř kdekoli.

Pronájem mobilních toalet patří mezi velmi snadná a rychlí řešení vytvářející dočasné sociální zázemí použitelné téměř kdekoli.