Konečně jste se dočkala vytoužené dovolené a pomalu začínáte spřádat nápady na vánoční dárky a originální vánoční přání? Možná se společně s Vašimi kamarádkami vydáte během dnů volna také na nákupy nebo alespoň prolistujete katalogy, které představují nejmodernější trendy.

Co k Vánocům pro muže?

Nejedna žena si před Vánoci láme hlavu nad tím, jakým vánočním dárkem potěšit její protějšek. Některá sáhne po osvědčených tipech a doplní šatník svého partnera o novou společenskou košili, kosmetiku o voňavý parfém nebo knihovnu o napínavou detektivku. Nejedna žena si však přeje mít v zásobě pro svého drahého milé překvapení. O to se za Vás postarají zážitky ze společnosti Allegria. Dárek můžete vybírat ze světa adrenalinových, gurmánských, wellness nebo pobytových zážitků. Díky Firmě na zážitky bude znát během krátké chvíle odpověď na otázku, co k Vánocům pro muže. Milovníky adrenalinu zvednete ze židle dárkovým poukazem na jízdu v závodních buggy na uzavřené trati v Přerově, indoor surfing v jedné z nejmodernějších surfařské aréně ve střední Evropě nebo na flyboard. O romantickou atmosféru během chvíle jen pro Vás dva se postará slavnostní menu se středověkou lázní v Malešově.

Bohatý výběr leteckých zážitků

Velmi oblíbené především u mužů, kteří milují adrenalin, chvíle napětí a dech beroucí okamžiky, jsou letecké zážitky. Z létajícího balónu, vyhlídkového letadla nebo ze stíhačky se Vám naskytne pohled jako na dlani. Jen z letadla budete mít příležitost prohlédnout si svět z ptačí perspektivy. Obdarovaná osoba se bude moci proletět v Cessně, vrtulníku Mi 8 nebo v letounu C172. Poukázky na letecké zážitky můžete nakupovat zde www.firmanazazitky.cz/letecke-zazitky/. Schází-li Vám odvaha vybrat jeden zážitek z tak bohatého spektra, můžete nechat výběr na Vašem partnerovi. Právě k tomuto účelu jsou určeny univerzální dárkové poukázky. Vánoce jsou časem splněných přání, dopřejte pocit štěstí u vánočního stromečku také Vaším nejbližším.