Milujete pohled na hvězdnou oblohu? Pak si zajisté užijete jedinečnou dronovou show, která rozzáří nebe do všech různých barev. Drony zná dnes každý, někteří z nás je mají i doma. Tato show vám ukáže velké množství speciálních dronů předvádějících neuvěřitelné kousky. Jsou dokonale synchronizované a umí vám na obloze vytvořit i ty nejkomplikovanější obrazce, od planety s otáčejícím se prstencem až po rubikovu kostku a mnoho dalšího.

Jasnější než hvězdy

Drony září jasným světlem a na chvíli rozzáří oblohu více než hvězdy. Jde o ukázku, jak velký pokrok technologie dronů udělala, postarají se o podívanou, která překoná vaši představivost. Tato světelná show se stane objektem zájmu pro obrovské množství lidí, je možné ji pozorovat i z kilometrové vzdálenosti. Je to jako byste sledovali obří holografickou projekci, ovšem v podání dronů, které vám vytřou zrak. Dronová světelná show má obrovský úspěch kdekoliv, kde se objeví. V České republice a na Slovensku bude možné vidět dronovou show již od letošního léta a to díky společnosti MAGIC DRONES s.r.o., která disponuje touto úžasnou technologií a může vám ji ukázat v celé své kráse. Shlédněte ukázku, co tyto drony dokáží:

Pokud máte rádi ohňostroje, zajisté se stane i dronová show nezapomenutelným zážitkem. Nikdy dříve nebyla taková technologie, která by vám něco takového předvedla. Chtěli byste vidět dronovou show živě? Navštivte webové stránky Magicdrones.cz, kde se dozvíte více informací.