Chcete návšětvníkům své akce nabídnout okouzlující a silný zážitek? Pak je to, beze sporu, dronová světlená show. Nádherné obrazce, které drony vytvářejí, rozzáří nejen nebe, ale i oči všech přítomných.

Jak funguje dronová show?

Světelná show je zajišťována pomocí osvětlených dronů, jejichž počty jsou v desítkách, stovkách až tisíců kusů. Jednotlivé sestavy jsou dokonale synchronizovány a nabízejí důmyslné choreografie. Drony se seskupují na obloze do různých leteckých formací, které vytvářejí 3D obrazce, animace či nápisy ve výšce až 120 metrů. Show je vždy připravena přesně na míru dané akci a dá se dokonale sladit i s hudební produkcí.

Vzhledem k tomu, že stále větší počet pořadatelů různých akcí hledá alternativu k ohňostrojům, je drone show tou ideální volbou.

Pro koho je show určená?

Dronová show je určená pro široký okruh různých akcí. Objevuje se tam, kde dávají přednost ekologii, ale přesto inovativním technologiím. Může oslovit publikum i zákazníky.

  • Firemní akce

Díky 3D nebeské vizualizace je možné vytvořit logo společnosti nebo představí nový produkt či službu. Dokonale tak zviditelní firemní identitu.

  • Reklama

Show může posloužit reklamní agentuře, která tak neobvyklým způsobem informuje o akčních nabídkách nebo událostech.

  • Akce měst a obcí

Města mohou světelnou show použít nejen jako náhradu za vánoční či novoroční ohňostroj, ale mohou jí zahájit různé akce, které pořádají. Také může tvořit doprovodný program během městských slavností.

  • Festivaly nebo sportovní aktivity

Dronová show je určená pro široké publikum a dokonale doplní jakýkoli druh festivalu nebo hudební akce.

  • Dětské oslavy

Drony, díky svým 3D formacím, mohou vykouzlit jakoukoli pohádkovou postavu v nadživotní velikosti. Jsou tedy ideální volbou pro dětské oslavy.

Vzhledem k tomu, že dronová show se dá doplnit dalšími světelnými efekty, laserovou show nebo tichou pyrotechnikou, je vhodná jako doplněk pro různé speciální show.

Ukázky jednotlivých formací a možnost objednávky show naleznete na stránkách magicdrones.cz.