Mnoho mužů se bojí v intimním životě experimentovat a tak většinou znají jen klasický sex, orální sex a několik základních poloh. Je to velká škoda, protože intimní život nemusí být chudý, stačí se nebát a otevřít dveře všem možnostem, jaké existují. Náhled zjistíte, že sex nabízí mnoho tajů, které jste dříve zcela zbytečně odsuzovali, přitom jsou neuvěřitelně příjemné a umožní vám si užívat sexuální hrátky mnohem více než dříve. Jedním z klíčů ke skutečně vášnivému milování a pevné erekci je masáž prostaty. Co byste o ní měli vědět?

Tajemství ukryté na zapovězeném místě

Každý zkušený milenec ví, kde se nachází jeho bod G. Je to několik centimetrů za vstupem do konečníku. Obzvláště při vzrušení zde můžete nahmatat prostatu. Její masáž dokáže vyvolat maximální erekci a také velmi intenzivní vyvrcholení. Zkušené ženy to velmi dobře vědí, ale ne každý muž je ochoten něco takového vyzkoušet. Anální choutky si nemusí pánové spojovat s homosexualitou, jde o techniku, jak si ještě více užít sex nebo masturbaci. Pokud jste masáž prostaty ještě nikdy nezkoušeli, budete z této techniky v úžasu, poskytne vám maximální slast. Jde o pánský bod G a pokud byste chtěli masáž prostaty zažít, můžete k tomu přemluvit svou partnerku nebo tuto možnost nabízí například erotický masážní salon INFINITY.

Masáž vám přímo v salonu provede krásná a zkušená masérka, kterou si sami vyberete. Celý průběh masáže je velmi vzrušující. Masérka vás bude příjemně masírovat kolem hráze a postupně se dostane až k prostatě. Vše bude probíhat velmi pomalu a jemně. Dosáhnete vzrušení, jako nikdy v životě, masáž si budete užívat a na jejím konci vám dopřeje masérka intenzivní orgasmus, pravděpodobně nejintenzivněší, jak jste doposud zažili. Nebojte se této techniky, je velmi populární a stále více mužů zjišťuje, že je sex s masáží prostaty mnohem intenzivnější.