Občasné nedosažení erekce je běžné, ale pokud se opakuje, už jde o problém, který je třeba řešit. Nejdůležitější je dělat vše proto, aby se problém nestal, nejdůležitější je dbát na zdravý životní styl, vyvážený jídelníček, pravidelný sport, dostatek spánku a pravidelnou sexuální aktivitu nebo masturbaci. Tím uděláte vše potřebné, abyste si zajistili kvalitní erekci co nejdéle. I tak se však problémy mohou objevit a to nejen u starších mužů, ale i u mladých.

Jak problém s nedostatečnou erekcí řešit?

Základem je vyhledat urologa, který vám pomůže zjistit, jestli je erektilní dysfunkce způsobena nějakým zdravotním stavem. Obvykle vám předepíše účinné léky na erekci, nejčastěji Viagru nebo Cialis. Ty vám pomohou snadno dosáhnout erekce a opět si naplno užívat sexuální život. Při stimulaci penisu a vzrušení se dostaví pevná erekce a také se často zlepší výdrž. Účinné léky na erekci jsou v našich končinách na předpis. Bez předpisu pořídíte v lékárnách pouze neúčinné doplňky stravy, které sice mohou dlouhodobě pomoci zlepšit intimní život, ale erekci vám nezajistí.

Ne každý muž chce svůj problém sdělovat lékaři a někteří hledají alternativy Viagry bez předpisu. V tuzemsku se sice prodávat nesmí, ale v mnoha zemích ano.

Nejznámější je Kamagra, kterou vyrábí indická farmaceutická společnost Ajanta Pharma. Kamagra je generikum Viagry, obsahuje tedy stejnou účinnou látku. Na rozdíl od Viagry ji můžete online pořídit bez předpisu a často za lepší ceny. Nenabízí se jen ve formě tablet, ale také ve formě poživatelného gelu nebo třeba šumivá Kamagra, která má rychlejší nástup účinku. Produkty Kamagra se vyplatí nakupovat pouze v eshopech oficiálních zprostředkovatelů a patří mezi ně internetový obchod kamagris.com, kde si můžete pořídit originální produkty od Ajanta Pharma v široké nabídce a postarat se, abyste měli kvalitní léky pro pevnou erekci.