Patříte mezi čtenáře internetových novinek? Většina lidí používá internet i k tomu, aby se zde dozvěděla, co je nového. Proč čekat na televizní zpravodajství, když se zde můžete kdykoliv dozvědět, co se zrovna děje. Problémem jednotlivých serverů je, že nedokáží obsáhnout vše důležité, co se v daný den událo a často se stává, že dva různé zdroje informují o jedné události zcela odlišně. Nezbývá nám tedy nic jiného něž věřit jednomu zdroji nebo jich navštívit více, abychom si mohli udělat ucelený obraz o dané události.

Více zdrojů najednou

Každý den přibude na internetu mnoho zajímavých článků, ale mnoho lidí se k nim nedostane, protože zkrátka nemá čas trávit celý den u počítače. Naštěstí existuje nástroj, který vám s tímto pomůže, jde o portál https://www.cerstvezpravy.cz/. Ten je zaměřený na monitorování zpravodajství a kvalitních českých zdrojů. Sleduje, jaké články vychází na ostatních webech a přehledně vám je servíruje na jednom místě, Na webu Cerstvezpravy.cz najdete titulky všech článků, které v daný den vyšly. Nemusíte se tedy brodit přes všechny weby, zde si stačí přečíst titulky článků a pokud vás nějaký zaujme, kliknete a něj a budete přesměrování přímo na článek.

Titulky článků jsou zde přehledně rozdělené do boxů podle jednotlivých zdrojů a také je vše roztříděno do tématických kategorií. Například v kategorii „Sport“ najdete všechny sportovní články, které dnes vyšly, v kategorii o bydlení zase najdete všechny články s tipy pro dům a zahradu. Web vám ušetří čas a umožní vám snadno se dostat k obsahu, který vás zajímá. Můžete si zde sestavit i vlastní sekci „Moje“, kam si přidáte všechny zajímavé zdroje, které chcete sledovat. Pokud nechcete, aby vám uniklo nic důležitého, můžete si nechat zasílat informace o nových článcích na email.