Mokré prádlo jistě řešil v domácnosti už každý. Když máte zahradu, stačí jen rozvěsit šňůry a v podstatě není třeba nic víc řešit. Ne každý má tu možnost, bydlení v paneláku je poměrně časté a ne každý byt má balkon nebo terasu, kam můžete věšet prádlo. Co dělat, když je venku škaredé počasí, je zima nebo jednoduše nemáte šanci pověsit prádlo ven?

Pračka se sušičkou nebo sušák?

Skvělým pomocníkem je například pračka se sušičkou, jde o kombinovaný spotřebič. Díky tomu vám odpadne starost o to, kam umístit mokré prádlo. Když však nechcete pračku se sušičkou nebo jednoduše nemáte požadovaný prostor či finance, nezbývá vám, než sáhnout po jiné variantě. Chce to třeba jednoduchý sušák.

Sáhněte po sušáku

Sušáky bývají nedílnou součástí domácností. Můžete je mít umístěny v podstatě kdekoliv. V koupelně, kde si je můžete různě nastavit, do takové výšky, která vám vyhovuje. Když se rozhodnete pro stropní vytahovácí sušáky nemusíte je umístit jen do koupelny, ale například na zakrytý balkon, chodbu a podobně. Prádlo visí u stropu a tím pádem vám nikde nepřekáží, když schne.

Dnes jsou k dispozici také klasické sušáky, které koupíte v jakémkoliv supermarketu nebo obchodě. Můžete jej roztáhnout takřka kdekoliv to potřebujete. V obývacím pokoji, koupelně, ložnici a podobně. Je variabilní, proto jej můžete při možném stěhování vzít s sebou. Není nikde napevno umístěn, takže máte možnost jím pohybovat podle potřeby.