Psi jsou nejlepší přátelé člověka a je to skutečná pravda. Nenudíte se s nimi, umí vás pobavit, rozesmát, pomoci při špatné náladě. S radostí však přichází také starost. O psy se musíte starat, pravidelně je krmit, pečovat o jejich zdraví a podobně. I když toho možná moc nepotřebují, v domácnosti se jistě potýkáte s problémy se psími chlupy. Pokud nemáte doma zrovna naháče, pak je to problém, který se vás neustále pronásleduje.

Pryč se psími chlupy

Vyzkoušet můžete řadu metod, některé fungují víc, některé naopak méně. Přinášíme pár rad a nápadů, které by vám mohli pomoci v boji se psími chlupy. Vyzkoušejte je a uvidíte, jak to jde. Nechce to jen pravidelně psa kartáčovat a chvíli to prostě „přečkat“. Vyzkoušejte tyto rady!

V hlavní roli vysavač

Vysavač je vašim nejlepším přítelem v této chvíli. Budete jej používat opravdu často, vysávat podlahu, koberec, gauč, postel a podobně. Když váš pes nebude úplně vyděšený ze zvuku vysavače, pak můžete po koberci přijít na řadu i váš pes. Vysát trochu psa vám může v mnoha věcech pomoci.

Váleček

Když se vám nechce vytahovat vysavač, pak můžete sáhnout po válečku, který vás zbaví psích chlupů. Skvělý je na deky, polštáře, čalounění nebo například na oblečení. Stačí sundat papír a lepicí strana je připravena do akce! Když vám dojde náplň, jednoduše koupíte novou.

Elektrostatická rukavice

Na trhu jsou také speciální rukavice, které pomohou snadno a rychle odstranit psí chlupy z textilu, nábytku nebo míst, která jsou velmi těžce dostupná. Zachytí dlouhé, středně dlouhé psí chlupy. Následně je jen vyhodíte a je hotovo!