Každý řidič je znalcem dopravních značek, ostatně podmínkou získání řidičského průkazu je znalost dopravního značení. Jeho role je ve světě dopravy nezastupitelná a je třeba ke značení přistupovat zodpovědně. Značky musí být vždy na svém místě včas a netýká se to jen značek, které jsou umístěny trvale. Jakmile začnou probíhat jakékoliv práce na silnici nebo když dojde k významnému poškození vozovky, je třeba místo vždy včas a řádně označit. Od toho je tu společnost TOP Znak s.r.o., která je specialistou na dopravní značení.

Dopravní značení si můžete koupit i pronajmout

Hledáte dopravní značení Praha nebo snad pro jinou lokalitu? Společnost vám zajistí dopravní značení po celém území České republiky. Mezi základní služby patří prodej a instalace dopravního značení. Na webu společnosti Topznak.cz naleznete eshop, kde se nachází široká nabídka dopravního značení a také celé škály příslušenství. Ať už je vaším cílem jakákoliv značka, v nabídce ji najdete. Když potřebujete pro svou obec zajistit trvalé značení, je třeba ho pořídit a nechat si ho od společnosti instalovat. Společnost montuje i demontuje svislé dopravní značení, zajistí celou realizaci, od výkopu až po osazení sloupku a montáž příslušné značky. Montáž se netýká jen značek, ale třeba také parkovacích sloupků, zábran, zpomalovacích a vodících prahů, baliset a další. Kromě montáže vám zajistí i demontáž. Na vozovce se však nesetkáme jen se svislým značením, ale také s vodorovným dopravním značením. Společnost vám obstará jeho kompletní realizaci.

Důležitou službou je krátkodobý i dlouhodobý pronájem dopravního značení. Společnost vám ho také dopraví na místo, osadí podle projektu DIO, bude ho každý den kontrolovat a udržovat v provozuschopném stavu. Po demontáží uvede vždy komunikaci do původního stavu.

Využít můžete také pronájem pracovní plošiny nebo návrh DIO. Inspirujte se kompletní nabídkou služeb přímo na webu společnosti.

Sdílejte
Předchozí článekProč si pořídit šperky z minerálů?