Šperky se zdobí lidé od počátku věků. Pro jejich výrobu využívali to, co jim poskytla příroda. Do této kategorie se řadí také minerály. Šperky z minerálů jsou nejen krásné a originální, ale také dodávají odvahu, sílu nebo nás mohou chránit. Některé minerály jsou aktivní – dodávají nám vitalitu a odvahu, další jsou naopak pasivní – přinášejí uvolnění, klid a harmonii. Pokud chceme jejich působení zesílit, nosíme společně s nimi křišťál, ten vlastnosti ostatních minerálů zesiluje.

Jaké šperky si vybrat?

V nabídce nalezneme nejčastěji náramky, přívěsky nebo náušnice vyrobené z minerálů.

  • Náramky z minerálů

Minerální náramky jsou nositelé pozitivní energie a vibrace. V nabídce nalezneme velké množství různých druhů i barevných variant. Dají se snadno kombinovat a vytvářejí tak dokonalé a originální kousky. Některé minerály jsou jednobarevné, jiné zase žíhané. Náramek vyrobený z minerálů je nejen nádherným šperkem, ale dokonale doladí každý outfit. Kromě toho jsou náramky z minerálů cenově přijatelné. Velmi oblíbené jsou náramky z růženínu, ametystu nebo křišťálu.

Náramky z minerálů nosí nejen ženy, ale i muži. U nich jsou oblíbené láva, jaspis, tygří oko, obsidián nebo malachit.

  • Náušnice s minerály

Tento šperk je sice nenápadný, zato může dokonale opticky změnit vzhled tváře. Pořídit si můžeme náušnice jednoduché s kuličkou vyrobenou z minerálů, nebo doplněné o přívěsek. Velmi oblíbené jsou také náušnice poskládané z minerálů tromolovaných nebo ve formě puzetek. Jemnou barvu nabízejí náušnice z růženínu, magnezitu nebo křišťálu. Výraznější barvy mají náušnice z karneolu, tygřího oka nebo červeného jaspisu.

E-shop magieprirody.cz

Jestliže si chcete do své šperkovnice pořídit nějaký energetický šperk, zavítejte do e-shopu magieprirody.cz. Naleznete zde z minerálů vyrobené nejen šperky, ale také lampičky, svícny, drúzy nebo YONI vajíčka.