Hodily by se vám peníze a zároveň disponujete vozem navíc, pro který nemáte využití? Nadbytečný vůz znamená starosti navíc a snadno můžete tuto starost proměnit v profit. Možná máte likvidaci vozu spojenou s byrokracií, ale v dnešní době už jsou podmínky likvidace jiné, stačí se obrátit na specializovanou firmu na Zahotove.cz, která vás vašeho vozu zbaví do 24 hodin a dostanete od ní peníze na ruku.

Podmínky, které si zamilujete

Je vaším cílem likvidace vozidel? Dříve lidé jezdili s vozidly do kovošrotů, kam vůz museli dopravit a následně dlouho čekat na to, aby jim na účet přistálo pár drobných. Firma na Zahotove.cz má podmínky, které jsou férové a na rozdíl od kovošrotů a bazarů jdou vstříc klientovi. Když se na firmu obrátíte, předem vám sdělí hrubou výkupní cenu za vaše vozidlo. Je jedno, jestli jde o pojízdný vůz nebo nepojízdný autovrak, pro váš vůz si pracovník firmy přijede do 24 hodin kamkoliv po území České republiky.

Když pracovník dorazí, prohlédne si váš vůz a sdělí vám čistou výkupní cenu. Cena za vůz závisí zejména na stavu a stáří vozu, na použitelnosti součástek a také na aktuální výkupní ceně železa. Podepíšete kupní smlouvu, peníze dostanete v hotovosti a následně dostanete protokol o ekologické likvidaci vozidla. S ním se pak dostavíte jen na dopravní úřad, aby se vozidlo mohlo odhlásit. Celý tento proces je rychlý a nenáročný. Vše vyřešené do 24 hodin, to je jiný přístup, než můžete zažít kdekoliv jinde. Kromě osobních vozů firma vykupuje také nákladní vozy a autovraky.

Likvidace vozidel je jednoduchá a nenáročná. Proč zbytečně využívat pochybné společnosti, které mají nevýhodné podmínky. Tuto službu může využít kdokoliv a je tedy jedno, jestli je vaším cílem likvidace aut v praze nebo kdekoliv jinde. Firmu můžete kontaktovat telefonicky i prostřednictvím formuláře na Zahotove.cz.