Ať už pořádáte akci soukromou či veřejnou, vždy hledáte různé a originální možnosti zábavy, která potěší každou věkovou kategorii. Patří sem i dronová světelná show, kterou realizuje společnost MAGIC DRONES.

Co je drone show?

Dron show představuje druh zábavy, který potěší všechny věkové kategorie. Jedná se o světelnou show, kterou zajišťuje různý počet dronů. Společnost MAGIC DRONES jich nabízí až 200 naráz. Celá show je viditelná do vzdálenosti větší, než jeden kilometr. Osvětlené, synchronizované skupiny dronů vytvářejí na obloze důmyslné světelné choreografie a seskupují se do různých leteckých formací. Vytvoří tak třeba logo firmy, různé tvary, postavy, nápisy, obrazce, číslovky nebo dokonce animace. Dronovou show si můžete objednat na na svatbu nebo na rodinnou oslavu. Je dokonalým doprovodným programem pro společenské, sportovní, kulturní nebo hudební akce. Objednat si ji může město, obec nebo jakákoli instituce. Každou sestavu lze realizovat opakovaně a dokonce si lze objednat několik sestav pro jeden večer.

Světelná show může být doprovázena hudebním doprovodem. Kromě toho je vnímána jako ekologická alternativa za klasický ohňostroj a nabízí daleko větší rozsah. Dokonce může, na obloze, vyprávět příběh. Výhodou je, že snižuje riziko vzniku požáru, neznečišťuje životní prostředí, je ohleduplná k okolí a citlivá k živočichům i okolnímu obyvatelstvu.

Je dronová show bezpečná?

Samozřejmě, společnost splňuje podmínky stanovené evropskou legislativou. Drony řídí piloti, kteří splňují všechny potřebné certifikace, zkoušky a společnost je registrovaná jakožto provozovatel bezpilotních systémů na Úřadě pro civilní letectví České republiky.

Před samotnou realizací show jsou vyhodnocována možná rizika, která jsou spojena s místem, kde bude probíhat produkce. Mezi drony a publikem je vždy bezpečná vzdálenost a show chrání hned několik bezpečnostních prvků.