Tisk reklamních letáků, plakátů, vstupenek, vizitek a dalšího propagačního materiálu provádí ve vysoké kvalitě Abc tiskárna. Kvalita je zaručena použitím prvotřídního digitálního, ofsetového a velkoformátového tisku. Dalšími přednostmi této služby je cena, rychlost a levná doprava. Cenová nabídka je na tiskařském trhu bezkonkurenční. Převážná většina produktů je vyrobena a zákazníkovi odeslána do 48 hodin od převzetí objednávky a dopravu zajišťuje Zásilkovna nebo PPL.

Maturitní noviny

Budoucí maturanti mají do maturit ještě téměř celý školní rok, ovšem již nyní si mohou v předstihu objednat výrobu maturitních tiskovin za skvělé ceny. Tisk maturitních novin je stále žádanější službou. Abc tiskárna nabízí tisk maturitních novin již od 50 kusů. Šikovní studenti, kteří chtějí udělat svým spolužákům radost a pustí se do novinářské činnosti, mají v Abc tiskárně záruku zhotovení kvalitních novin. Ty budou zhotoveny v krátké lhůtě a jak kvalita tisku, tak celkové zpracování bude prvotřídní. Stačí vyplnit kalkulační formulář a obchodní zástupci tiskárny vám během chvilky zašlou cenovou kalkulaci na míru. Ještě před tiskem grafici tiskárny překontrolují zdarma všechny texty a upozorní na případné chyby.

Tisk letáků

Letáky jsou dnes snad nejrozšířenější formou propagace a reklamy. Pro většinu firem se letáky staly již neodmyslitelnou součástí jejich marketingu. Aby mohly čtenáře, spotřebitele a potencionální odběratele zaujmout, musí být maximálně přitažlivé. Účelem letáku je nejen upoutání pozornosti, ale také zvýšení zájmu zákazníků o výrobky či služby firmy, která se letáky prezentuje. Abc tiskárna poskytuje svým klientům výhodu v tom, že si mohou tisk letáků objednat podle svého vlastního návrhu. Jeho provedení mohou konzultovat s grafiky tiskárny.

Samopropisovací formuláře

Dlouholeté zkušenosti s výrobou přímopropisujících formulářů a bloků opravňují Abc tiskárnu k tomu, aby mohla nabízet precizně provedené nejen samopropisovací formuláře, ale i další materiály používané v administrativě. K jejich výrobě se používají samopropisovací papíry, na kterých lze jediným propisem vytvořit několik kopií daného dokumentu. Originál lze odlišit například barevností jednotlivých propisovacích listů v bloku, ve kterém je 100 listů.