Dbáte na ochranu svého majetku? Stále se najde mnoho lidí, kteří ochranu svého majetku nijak neřeší. Pokud k nim patříte, je nejvyšší čas o vhodné ochraně uvažovat. Skvělou možnost ochrany představují fotopasti. Tato zařízení mají široké využití a v ochraně majetku nemají konkurenci. Tato malá maskovaná zařízení se umístí na strom, odkud střeží pozemek, aniž by o nich kdokoliv věděl.

Poznejte výhody fotopastí

Pokud na pozemek vnikne jakýkoliv vetřelec, fotopast ho během zlomku sekundy zaznamená. Může jít o člověka, ale třeba také o zvíře. Pokud máte podezření, že se na vašem pozemku pohybuje někdo cizí nebo chcete být preventivně chráněni, fotopasti vám umožní mít dokonalý přehled, co se na vašem pozemku děje. Nejlepší jsou fotopasti Bunaty, vynikají naprostou spolehlivostí a fungují nepřetržitě po celý rok, na jejich funkci nemá vliv žádné počasí. Vniknutí vetřelce zaregistrují díky citlivému PIR čidlu reagujícímu na tepelný pohyb. Po zaznamenání se snímek uloží na paměťovou kartu a můžete si ho prohlédnout na samotné fotopasti i v počítači.

U GSM fotopasti vám bude snímek vetřelce okamžitě odeslán na telefon nebo na email, takže budete neustále vědět, co se u vás děje. Fotopast Bunaty může být aktivní nonstop, ale můžete si zvolit i vymezený čas, kdy se aktivuje, třeba když odejdete z domu do práce. Fotopast funguje i ve tmě, fotopast Bunaty má totiž neviditelný přísvit a dokonce i v noci pořídí kvalitní záběr každého vetřelce, aniž by si toho všiml. Snímky z fotopasti jsou skvělým důkazním materiálem. Fotopasti se nepoužívají jen pro ochranu majetku, jsou oblíbené i u lidí, kteří chtějí sledovat zvířata. Můžete v lese umístit fotopast a následně získat přehled o tom, jaká zvířata se zde pohybují. Fotopast je mocným nástrojem a její velkou výhodou je i skutečnost, že jde o levné zařízení, které si může pořídit kdokoliv a spolehlivě tak může střežit svůj majetek i bezpečí.