Rozčilují vás pohledy kolemjdoucích na vaši rodinu či přátele při odpočinku, zábavě nebo práci na zahradě? Toužíte se uvolnit, dáchnout, ale máte pocit, že vás z ulice neustále někdo pozoruje? Soukromí je jedna z nejcennějších věcí, kterou máme a někdy je těžké si ho ochránit. Betonové ploty se vám zdají drahé a přemýšlíte nad jinou možností, jak více svůj pozemek oddělit od rušné ulice? Skvělým řešením pro vás je stínící tkanina.

Co vše pořízením stínící tkaniny získáte?

Společnost Amstor nabízí stínící tkaniny pouze s 10% propustností viditelností a to už vám skvěle soukromí zajistí. Navíc okolní dřeviny budou chráněné před prudkým sluncem a prachem z ulice. Stínící tkaniny jsou finančně nenáročné, přesto mají velice dlouhou životnost. Instalace tkaniny je velice rychlá a snadná a zvládne ji téměř každý.

Na webových stránkách amstor.cz naleznete nabídku nejen stínících tkanin různých velikostí, ale mnoho dalšího sortimentu.

Kde všude lze stínící tkaninu použít?

Kromě instalace k vašemu plotu, můžete stínící tkaninu použít na zastínění pergoly, terasy, k ochraně rostlin, skleníků, pískovišť před sluncem a prudkým lijákem. Možná jste je také zaznamenali při venkovních rekonstrukcích budov, kam je také společnost Amstor dodává, jako ochranu na lešení. Použitím stínící tkaniny minimalizujete riziko pracovníků i kolemjdoucích, které na stavbách hrozí.

 

Potřebujete nejdříve vyměnit plot?

Rozhodli jste stínící tkaninu pořídit, ale nechce se vám jí přidělávat na starý oprýskaný plot? Na webových stránkách společnosti Amstor nabízí také pletivo, které patří k nejoblíbenějším způsobům oplocení pozemku. Vybírat můžete mezi pletivem klasickým zeleným, pozinkovaným nebo poplastovaným barevným. Pokud si nejste jisti jeho namontováním, můžete využít služeb společnosti Amstor. Vše tak vyřídíte na jednom místě. Nákup pletiva, jeho instalaci a pořízení stínící tkaniny.