Máte svou vůni neustále poblíž sebe? Když jdete do práce, neopomenete se navonět a ještě svou vůni dát do kabelky nebo tašky. Během dne se bude jistě hodit, protože najednou máte pocit, že vůně vyprchává a potřebujete novou dávku. Chcete voně celý den? Být neustále zahalená do oblaku vůně, kterou jste si vybrali a která k vám sedí? Pak můžete vyzkoušet pár jednoduchých triků, které vám však mohou hodně pomoci a všechno usnadnit. Tyto triky můžete využít nejen pro běžné parfémy, toaletní vody nebo také pro imitace parfémů.

Nanášejte na správná místa

Víte, že aby se prodloužil účinek parfémů, je potřeba je nanášet na správná místa? Ne jen klasicky, pod paži a třeba do oblasti hrudníku, protože to jsou zažité rituály. Vonné esence v parfémech se aktivují teplem, proto vybírejte místa, kde cítíte srdeční tep. Vonné esence to podnítí. A jaká místa to jsou? Například krk, zápěstí, oblast pod koleny a podobně.

Parfém také v oblečení

Máte jeden parfém, který nosíte určité období? Pak jím provoňte bundu, svetr, halenku, ale také ostatní vrstvy oblečení. Během dne tak na sebe nemusíte tak často a pravidelně stříkat. Vůně s vámi bude po celý den i tak. Stačí jen čas od času nanést na oblečení a je hotovo!

Vhodný sprchový gel

Kupujete sprchové gely podle toho, který je zrovna v akci nebo který vám voní? Pokud najdete správný parfém, pak k němu nakombinujte správný sprchový gel. Měl by mít podobné vůně a podobné složky, díky čemuž vám bude vonět vaše pokožka. Podobně je to také s tělovým mlékem. Také vybírejte ty, které budou ladit s parfémem.

Na vůni si zvyknete

Nejen běžné, ale také parfémy v akci voní příjemně a po celý den. Po nějaké době však vy sami přestanete vůni cítit a máte potřebu parfém znovu použít. Pro vaše okolí však parfémy voní stále stejně intenzivně. Proto to s ním zbytečně nepřehánějte.