Ajťák je tvor složitý. Vybrat pro něj dárek, který by se mu líbil, tedy bude velice těžké. Vtipné IT tričko pod stromečkem mu ale dozajista udělá radost.

Na první pohled se to sice nemusí zdát, ale být poctivý ajťák je pořádná dřina. Správce musí být neustále k dispozici, programátor zase řeší zapeklité úkoly pro zlepšení celého světa. Odměňte svého IT profesionála za jeho odhodlání parádním dárkem! IT tričko mu dozajista udělá radost.

Originální dárek pro ajťáky

Humoru není nikdy dost. Někdy přitom stačí opravdu málo, abyste rozesmáli i někoho jiného. Vtipné IT tričko to svede. V naší nabídce naleznete trička s motivy, které vytvořil profesionální designér. Stejně tak jsme si pohráli s popisky, aby byly trefné a zajímavé. Jen u nás si tedy můžete koupit vtipné pánské IT tričko s popiskem „Dělám do počítačů“ a velice kvalitním a zábavným potiskem.

Vtipné triko „dělám do počítačů“ potěší každého ajťáka se smyslem pro humor 😊

Pokud se vám nápisy líbit nebudou, můžete si je sami přizpůsobit. Stačí si vybrat tričko, které to umožňuje, a k již vytvořenému potisku přidat svůj popisek. Velice oblíbené je především přidání vlastního jména k tomu určeným tričkům, ale také přidání data narození. Veškeré vámi vytvořené popisky budou vytištěny kvalitní a trvanlivou metodou, abyste vy nebo obdarovaný mohli tričko s radostí nosit i několik let.

Máte za tátu ajťáka? Pokud ano, tak toto triko mu zaručeně vykouzlí úsměv na tváři 😊

Vlastnoručně upravená trička navíc udělají mnohem větší radost než to, které už upravit nejde. Obdarovaný totiž uvidí, že jste si s výběrem a úpravou dali práci, což každého obdarovaného vždycky potěší. Díky kombinaci kvalitně zpracovaného motivu, dobrého materiálu a vlastnoručně vytvořeného popisu si vámi vybrané pánské IT tričko oslavenec určitě oblíbí.

Krutá, ale zároveň vtipná realita ze života kažédho pravověrného ajťáka 😀

IT triko ze 100% bavlny

A když už jsme u toho materiálu, tak u něj také chvíli zůstaneme. Materiál u oblečení je totiž naprosto klíčový. Pokud výrobce zvolí špatnou alternativu, zákazník to ihned pozná a takové oblečení vůbec nebude nosit. Proto jsme si s jeho výběrem dali záležet a nakonec vsadili na pohodlí a naprostou klasiku – přírodní bavlnu.

Řemeslníci žádní, ale ajťáků jako hub po dešti 😊

Její kvalitu poznáte už při prvním oblečení. Oproti syntetickým náhražkám je totiž velice jemná. Může se pyšnit také dokonalou prodyšností a vysokou savostí. To z tohoto materiálu dělá doslova ideálního parťáka do jakékoliv situace. Díky vysoké odolnosti vůči oděrům a velmi dobré pevnosti v tahu vám navíc tričko vydrží neporušené i několik let.

U některých našich produktů jsme ale vsadili na kombinované materiály. Naprostou většinu sice stále tvoří bavlna, kvůli dobrým vlastnostem jsme ale přidali i polyester. Ten oblečení dodá vlastnosti, které by samotné bavlně jinak chyběli. Jde především o snížení hmotností, rychlejší schnutí i lepší držení tvaru (nemačká se).