Pokud si jednou koupíte nějaký výrobek ryze české firmy Repa.cz, nebudete příště hledat žádnou jinou značku. Tento výrobce úspěšně navazuje na dlouholetou baťovskou tradici kožedělné výroby na Zlínsku. Zaměstnanci firmy Repa.cz jsou na tyto tradice pyšní a svou zkušeností a rukodělné zručnosti je i nadále rozvíjejí. Vyrábějí jednak především obuv pro nejrůznější příležitosti, a jednak ochranné pracovní pomůcky. Ty se dokonce na Zlínsku vyráběly dříve než boty.

Kvalita obuvi Prestige

Všechny produkty firmy Repa.cz splňují vysoké standardy kvalitní české výroby, která je ve Zlínském regionu již desítky let proslulá. Platí to především pro obuv Prestige, se kterou se dnes můžete potkat v každém obchodě s obuví. Obuv Prestige si však můžete vybírat i na zcela nových webových stránkách firmy Repa.cz a zakoupit v internetovém obchodě firmy. V pestrém sortimentu najdete nejen boty značky Prestige, ale také nejrůznější ochranné pracovní pomůcky. Ty jsou určeny pro náročné profese, jako jsou svářeči, kováři a mnohé další. O kvalitě vše výrobků firmy Repa.cz svědčí fakt, že na všechny byl vydán certifikát ES. Firemní e-shop nabízí při splnění určitých podmínek také množstevní slevy.

Jakou obuv Repa.cz nabízí?

Bohatý sortiment zahrnuje jak boty pro běžné chození, tak sportovní či turistickou obuv. Obuv Prestige si pochopitelně můžete pořídit také podle jednotlivých ročních období. Například u zimní obuvi oceníte jejich odolnost vůči chladu a vlhkosti. V současné době firma vyrábí obuv jak s lepenou podešví, tak i boty s přímým nástřikem podešve.

Ochranné pracovní pomůcky

Mezi ochranné pracovní pomůcky se řadí také gumové holínky. Tento typ obuvi je oblíben zejména u rybářů, zemědělců, farmářů a jiných profesí spjatých s vodou. Pánské holínky značky Prestige si ovšem oblíbili i zahrádkáři, chalupáři a také příznivci houbaření, neboť se v nich pohodlně chodí i po lese. Ochranné pracovní pomůcky, pracovní oděvy a různé pomůcky vyrábí firma Repa i podle požadavků zákazníka z kvalitní přírodní usně.