Možná právě sami nyní sníte o bydlení, které bude jednak nabízet veškerou občanskou vybavenost, na kterou jsme dnes zvyklí, ale zároveň vám poskytne dostatek klidu, kde můžete relaxovat nebo se oddávat sportovním aktivitám v příjemném prostředí. Pro tyto požadavky skutečně není ideální vystěhovat se do satelitů za Prahu, kde budete denně řešit problém s dopravou, ale využít nabídek bytů, které poskytují nové developerské projekty. Pojďme se na jeden takový podívat právě nyní.

Bydlení ve městě je ideální pro aktivní společenský život

Nemusíte se vzdávat města, abyste dosáhli toho, co jsme zmiňovali už v úvodu. Jednou ze složek moderního životního stylu je bezpochyby aktivní společenský život, který vám může nabídnout lokalita Na Vackově. Jedná se o byty v Praze na Žižkově, které najdete v pěti rezidenčních objektech podél ulice Malešická.

Společenský život vám zde zajistí blízkost východní strany Vinohrad, kde můžete využívat kaváren a restaurací či nakupovat. Chystá se také nové centrum, které bude stát v areálu bývalého nákladového nádraží Žižkov. Co je tady dále? Doslova na dosah je třeba oblíbené kino Aero.

Příjemné prostředí a klid

Jakmile však budete mít dost všech společenských aktivit, určitě si chcete užít svůj vlastní klid, a to často i venku v okolí. Aktuálně nabízený prodej bytu Praha 3 vám to umožní, protože byty přímo navazují na park Židovské pece. Kromě toho tady jsou sady na Krejcárku nebo Parukářka. Jsou zde rovněž místa, která využijí cyklisté i běžci. Zkrátka celá řada příležitostí pro aktivity v příjemném prostředí. Klid vám nabídnou také samotné byty, a to mimo jiné díky:

  • Členité architektuře
  • Balkonům a lodžiím

Právě balkony a lodžie a důmyslná členitá architektura umožňuje obyvatelům nové rezidenční čtvrti užívat si vysoké míry soukromí. Pokud se rozhodnete, pořídit si tady některý z bytů, můžete si vybírat z dispozic od 1+kk do 5+kk. Máte možnost rezervace i výhodného financování.