Potřebujete obstarat kelímky? Nápojový kelímek je artikl, bez kterého se neobejdou restaurace, firmy, pořadatelé akcí, podnikatelé v gastronomii a další lidé, pro které je důležité, aby jejich hosté nebo zákazníci měli z čeho pít. Pokud je cílem hromadný nákup kelímků, potřebujete spolehlivého dodavatele, který vám za nízkou cenu dodá zboží včas, abyste jím mohli disponovat, když je potřeba. Zvolte JARICO, tato česká společnost je jedničkou v oblasti obalových materiálů a na webu Jarico.cz si vyberete vše potřebné, od nápojových kelímků až po obaly na jídla, sáčky aj.

Jaký kelímek vybrat?

Pokud máte svou představu, postačí navštívit stránku a objednat si takové kelímky, jaké potřebujete. JARICO má natolik pestrý sortiment, aby si v něm vybrali i ti nejnáročnější zákazníci. Pokud nemáte s nákupem kelímků takové zkušenosti, vybírat je můžete podle materiálu, objemu, ceny i možnosti použití. Univerzální volbou je plastový kelímek, nabízí se vám na kávu i ostatní nápoje. Plastové kelímky jsou levné a výhodně s nimi zajistíte nápoje pro hosty.

Pokud jde o prestižnější akci nebo akci v interiéru, možná více uvítáte kelímky z pevnějšího materiálu, které hostům déle vydrží a lépe se z nich pije. V takové případě oceníte PET a KRYSTAL kelímky. Tvrzené kelímky vydrží hostům i celý večer. Ne každý vítá plastové materiály a pokud vám lépe sedí ekologičtější řešení, vsaďte na papírové kelímky. Pokud servírujete horké nápoje a nechcete, aby se hosté opařili a aby jim obsah jen tak nevychladl, jsou ideální termo kelímky. Ke kelímkům lze objednávat i víčka, ta zajistí, aby se vám obsah kelímku jen tak nevylil a pokud jde o přenášení kelímků, s tím nejlépe pomohou papírové podnosy. Ať už vyberete jakkoliv, s JARICO máte jistotu, že vám vše dodá včas a v požadovaném množství za cenu, která se vždy vyplatí.