Nejen elektronika, ale i různé druhy nářadí a domácích spotřebičů, jsou nedílnou součástí každé domácnosti. Pestrý sortiment tohoto zboží nabízí obchod Eli M Store, který prodává produkty mnoha druhů, typů a také značek. Nechybí mezi nimi ani česká značka Bravo, která nabízí běžným spotřebitelům, ale i profesionálním řemeslníkům velice kvalitní nářadí, zahradní stroje i domácí spotřebiče za nízké ceny.

Nabídka elektroniky

Nejen v domácnosti, ale zejména na chatě, chalupě, zahradě nebo při výletě se velice hodí malé přenosné rádio. Výrobce Bravo nabízí spotřebitelům velký výběr malých přenosných rádií analogových i digitálních. Vybrat si můžete z různých velikostí i barev. Na malá rádia značky Bravo se přesně hodí známé pořekadlo „za málo peněz, hodně muziky“. Názorným příkladem může být přenosné rádio AM/FM Bravo – typové označení B 5184, které disponuje konektorem sluchátek a napájení je ze sítě nebo bateriemi. Toto šikovné radio pořídíte za pouhých 384 korun.

Další výrobky značky Bravo

Vedle elektroniky jsou to také domácí elektrospotřebiče, ale i další produkty, které zpříjemňují život a ulehčují domácí práce. Jedná se například o elektrospotřebiče, dále různé pomůcky určené pro úklid domácnosti, nebo k vytápění a ventilaci. Také jsou to různé pomůcky určené pro péči o tělo. V nabídce obchodu Eli M Store nechybí ani různé zahradní stroje, jako jsou sekačky benzínové i elektrické, křovinořezy, nůžky na živé ploty a další zahradní pomůcky značky Bravo.

Elektronika Bravo

Vedle přenosných rádií nabízí obchod Eli M Store i další elektroniku značky Bravo. Jsou to například populární domácí meteostanice, neboli malé digitální bezdrátové teploměry, které jsou určeny k postavení nebo k zavěšení kdekoliv v interiéru. Zaznamenávají vnitřní i venkovní teplotu díky venkovnímu senzoru, který umístíte na balkon nebo na venkovní zeď. Tato praktická, kvalitní a přitom levná elektronika Bravo se vyznačuje snadným ovládáním, napájením pomocí baterií a dosahem na volném prostranství minimálně 100 m.