Nová dodávka pomáhá vaší firmě více než jen převozem materiálů, nářadí nebo zaměstnanců. Pokud jste podnikatelem, kterému se příliš nedaří může být nová dodávka způsob, jak přilákat nové zákazníky, klienty nebo dokonce obchodní partnery. Kromě toho se zdá, že je nákup nové dodávky pro firmu velmi efektivní.

Ve staré dodávce na nikoho dojem neuděláte

Ruku na srdce, když k vám domů přijede instalatér v otlučené dodávce, ze které chrlí výpary a ze tří čtvrtin je zrezlá, jaký to na vás dělá dojem? Příliš profesionální zřejmě ne.

Nová dodávka vyvolává v lidech pocit, že jste úspěšní, a tudíž dobří.

Snížíte spotřebu paliva

Nová dodávka má nižší spotřebu paliva než stará ojetina – to je známý fakt. Náklady na palivo se staly obrovskými a cokoli, co můžete udělat pro získání více kilometrů z nádrže, se vyplatí. Nová dodávka rovná se lepším provozním nákladům.

Nasedniajed.cz je web, kde objevíte nové dodávky s nižší spotřebou paliva než je tomu u vozů i deset let starých. Nové dodávky Opel jsou opatřeny českými nástavbami, což je zárukou kvality a dlouhé životnosti.

Nové dodávky jsou bezpečnější

Při silničním provozu by měla bezpečnost prioritou. Vaši zaměstnanci nebo klienti si zaslouží bezpečnou jízdu.

Díky aktualizované elektronice, funkcím, jako je elektronické řízení stability a elektronické rozdělování brzdné síly, které existují u mnoha moderních dodávek, můžete zažít hladší a bezpečnější jízdu.

Vylepšení v designu karoserie přidávají další úroveň bezpečnosti pro vás i pro kohokoli jiného účastníka nehody a prostý fakt, že brzdy, pneumatiky a všechny ostatní části dodávky, které jsou vystaveny opotřebení, jsou optimální úrovně.

Ať už se rozhodnete pro dodávku nebo valník s plachtou, který pořídíte na https://www.nasedniajed.cz/valnik-s-plachtou získáte bezpečné vozidlo pro účely podnikání i v soukromí.