Odkud získáváte většinu klientů? Někteří z billboardu u silnice, jiní přes doporučení nebo přes letáky ve schránkách. Pokud disponujete webem, měli byste i v online světě mít hlavní zdroj zákazníků, protože na rozdíl od lokální reklamy vám online propagace nabízí téměř neomezené možnosti. Každý by měl dbát na hlavní zdroj, odkud klienti přicházejí a jednou z nejlepších možností je PPC reklama.

PPC má mnoho výhod

Možná budete namítat, že SEO je z dlouhodobého hlediska lepší. Pokud však přijdete o pozice nebo máte nový web, můžete čekat na výsledky velmi dlouho. Vždy je vhodné mít v záloze PPC jako jistý zdroj klientely. Tato propagace funguje velmi rychle a během několika dnů vám může generovat vysokou návštěvnost. Když budete hledat návod na PPC reklamu, možná si všimnete, že se tvoří na různých platformách, zejména na Google Ads a Skliku. Její podoby jsou různé, ve vyhledávání má často podobu textové reklamy, v obsahu webů zase obrazovou podobu, podobu videoreklamy nebo prodejní reklamy se zobrazením konkrétních produktů.

Zajímá vás, jak vytvořit ppc reklamu? Tvorba kampaní svépomocí je sice možná, ale není nejvhodnější, protože se málokdy setká s úspěchem. Pokud chcete, aby byla PPC reklama skutečným magnetem na nové zákazníky, realizujte ji přes zkušenou marketingovou agenturu na Seoconsult.cz. Zajistí vám profesionální nastavení reklamy, vybrání vhodné sady klíčových slov a spuštění kampaně do 5 pracovních dnů. Kampaň bude spravována tak, aby vám přinášela co nejvíce návštěvníků, které budete pozorovat přes analytické nástroje, ke kterým budete mít plný přístup. PPC se vždy vyplatí od expertů v oboru, se kterými máte úspěch zaručený.