Pojem bazar automobilů si každý spojí nejprve s klasickým bazarem, kde je vystavena řada osobních aut různých značek a různé míry opotřebení. Již daleko méně je k vidění bazar nákladních aut. Přitom je automobilová nákladní doprava odvětvím, které nabývá stále na větším významu v celém světě.

Proto se také neustále zvyšuje počet nákladních aut, ale také obchod s nimi. Zájemci o zakoupení ojetého, ale velice zachovalého nákladního vozidla, přívěsu, návěsu nebo komunální techniky, mají dnes možnost využít bazaru nákladních aut, který najdou na internetových stránkách.

Jak to funguje

V první řadě nemusíte nikam chodit, prohlížet vystavená vozidla či nákladní techniku a čekat, až se objeví právě to, o co máte zájem. Jednoduše si v klidu a pohodlí svého domova či kanceláře kliknete na počítači na webové stránky www.truck1-cz.com. Jedná se o mezinárodní autobazar ojetých nákladních vozidel, přívěsů, návěsů, stavební a zemědělské techniky, komunální techniky včetně různých nástavců a dokonce i náhradních dílů. Jsou to webové stránky určené zejména profesionálním zákazníkům a obchodníkům s nákladní technikou, ale využívat je mohou i firmy, drobní podnikatelé či jednotlivci. Kdo chce prodávat, může se na těchto stránkách zdarma zaregistrovat a stát se tak plnohodnotným členem Truck1.

Jaké výhody členství v Truck1 přináší

Prodávající má mnohem větší šanci své ojeté nákladní auto nebo jinou nákladní techniku prodat. Okruh potencionálních zájemců je totiž mnohem širší než v tradičním bazaru. Kdo chce naopak koupit nákladní vozidlo, přívěs, návěs nebo jinou nákladní techniku, má díky svému počítači k dispozici nepřebernou nabídku tohoto sortimentu. Příležitost k rychlému prodeji či koupi se navíc zvětšuje o zájemce v zahraničí.

Jak si hledání usnadnit

Nemusíte se obávat, že byste se museli probírat nepřeberným množstvím nabídek. Hledání vám usnadní a urychlí filtrování nabídek, kterého můžete využít. Rychle se tak dostanete až ke konkrétní nabídce, kterou si nejprve zadáte, a o kterou se zajímáte. Bazar nákladních automobilů je totiž rozdělen do několika kategorií a podkategorií, takže si snadno můžete vybrat nákladní vozidlo či jinou nákladní techniku, kterou potřebujete.