Může se to stát každému z nás. Stačí vteřinka nepozornosti, upadne vám výrobek, nebo jeho součástka, a jsou tu škody za tisíce, ne-li miliony. Přestože nešlo o úmysl, zaměstnavatel a chlebodárce není sociální úřad, obvykle má pro způsobenou škodu pramalé pochopení a žádá zaplatit úhradu. Nepojištěnému zaměstnanci zůstávají oči pro pláč.

Aby nebyl zmar vaší práce k uzoufání, přispěchá na pomoc smluvní plnění pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli. Pojištění se vztahuje na odpovědnost pojištěného za škodu, kterou způsobil zaměstnanec svému zaměstnavateli při plnění pracovních úkolů v pracovně-právním vztahu.

Pomoc v nesnázi

Kryje vaše pracovní aktivity, má široký rozsah pojistné ochrany. Základní varianta nezkoumá druh pracovní činnosti, má celosvětovou platnost a nízkou výše spoluúčasti na škodě s možností volby. Pojištění má speciální varianty pro řidiče a konkurenčně výhodná cena, potažmo sleva se vyjedná i v případě sjednání dalších produktů.

Pojišťovna ERGO počítá s každou situací, která vás může v zaměstnání i mimo něj potkat. Pro případ, že se vám smůla lepí na paty i v domácím prostředí, neváhejte žádat i o pojištění osobní odpovědnosti neboli pojistku proti blbosti. Ta se osvědčí, když nechtěně způsobíte škodu sobě nebo svému okolí.

ERGO vyřeší vaše problémy

Už jste někdy rozbili okno, vytopili souseda vodou z koupelny, shodili jste zboží v obchodě nebo jste si zalomili klíče v zámku? Že to dobře znáte? Ani zde nemusíte věšet hlavu do dlaní a být nešťastní či naštvaní. ERGO myslí na všechny těžkosti.

Pojištění lze sjednat online formou na webové stránce pojišťovny, aniž byste museli opustit pohodlí svého gauče. V případě, že si nejste jistí, který produkt je pro vás nejvýhodnější, obraťte se na informační linku +420 221 585 111. Rádi vám poradí.