Webovými stránkami dnes disponuje mnoho lidí a na trhu je tak velká konkurence, že když si založíte nový web, bez propagace se o něm nikdo nedozví. Mít web bez návštěvnosti je nežádoucí, obzvláště pokud je zdrojem vašich klientů a prodáváte zde produkty nebo služby. Cíl by měl být pro vás jasný, zajistit webu propagaci, která mu zajistí návštěvnost.

Možností propagace existuje mnoho, ale největší a nejrychlejší efekt přináší PPC reklama. Tato cílená reklama může být spuštěna do 5 dnů a přivést návštěvníky i na nový web, stačí se obrátit na zkušenou agenturu Ppcprofits.cz, která se postará o založení a kompletní nastavení kampaně. Jestliže hledáte cílené návštěvníky, například podle regionu, zajistí PPC kampan Olomouc, PPC kampan Praha, ale i kampaně pro jakákoliv další města.

Výsledky, které můžete sami sledovat

U PPC reklamy je skvělé, že platíte pouze za uživatele, kteří se prokliknou přímo na váš web. Spolupráce s agenturou je zcela transparentní a po celou dobu spolupráce máte plný přístup k účtu i k analytickým nástrojům. Agentura vám založí účet a také nastaví Google Analytics pro měření efektu reklamy. Kampaň je optimalizovaná i v jejím průběhu, aby měla co největší přínos. Ještě před samotným spuštěním PPC kampaně se provede důkladná analýza klíčových slov, to proto, aby se zjistilo, skrze jaká klíčová slova vás lidé ve vyhledávačích hledají. Následně se z těchto slov vyberou vhodné sady slov pro samotnou kampaň.

Mnohdy se stává, že si lidé dělají PPC reklamu svépomocí, ale nepřinese jim to efekt, který očekávali. Pokud již kampaň spuštěnou máte, ale nejste s ní spokojení, můžete PPCprofits.cz kontaktovat, agentura vám provede audit a zajistí úpravu kampaně tak, aby vám přinášela výsledky. Spolupráce se zkušenou agenturou vám dá jistotu, že investované peníze do reklamy budou plnit svůj účel a postarají se vám o nové návštěvníky webu.