Podlahy z tvrdého dřeva jsou bezpečné, čisté a nenáročné na údržbu.

Se všemi dostupnými možnostmi podlah se podlaha z tvrdého dřeva může zdát jako drahá volba. Podlahy z tvrdého dřeva však zůstávají tou nejlepší volbou, pokud jde o prostor, který je bezpečný, čistý a útulný.

Když vezmete v úvahu celkovou životnost dřevěné podlahy, výhody dřevěné podlahy převažují nad počátečními náklady.

Bezpečné a čisté

Jednou z největších výhod dřevěných podlah je to, že podlahy z tvrdého dřeva jsou hygieničtější možností než jiné typy podlah. Když přemýšlíte o koberci vs. dřevě, dostává se do kobercových vláken velké množství prachu, choroboplodných zárodků a jiných nečistot. U dřevěných podlah z není možnost schování nečistot a alergenů, což vytváří zdravější a bezpečnější životní prostředí, zejména pro alergiky.

Podlahy od Floor experts jsou navíc zárukou kvality.

Nízká údržba

Podlahy z tvrdého dřeva obecně stojí více než koberec, ale také vyžadují méně údržby. Protože podlahy z tvrdého dřeva jsou obvykle utěsněné povrchy s ochrannou vrstvou povrchové úpravy, jsou dřevěné podlahy odolnější vůči skvrnám než jiné typy podlah.

Jednou z výhod dřevěných podlah je, že je lze opravovat a opravovat. Podlahy z tvrdého dřeva jsou poškrábané, odřené, promáčknuté a poškozené – zejména v oblastech s vysokým provozem. Nejčastěji však lze dřevěné podlahy jednoduše obrousit, vyhladit a upravit. Zřídka je nutné vyměnit dřevěnou podlahu.

Velký výběr designu

Pravděpodobně největší výhodou dřeva je jeho jedinečný a krásný vzhled. Dřevo je jedním z nejstarších podlahových materiálů, které existuje, a nikdy nevyjde z módy. Vzhledem k velké rozmanitosti stromů a druhů dřeva je k dispozici svět barev, konzistence a vzorů.

Podlahy ze dřeva také zvyšují hodnotu domu. Mnoho nových majitelů domů při koupi domu odstraní koberce, obvykle je důvodem, proč je dům koupen, nádherná podlaha ze dřeva.