Praha je domovem více než milionu Čechů a je to také krásné hlavní město, které toho má co nabídnout. Každoročně sem zavítá nespočet turistů a velká část z nich proudí přes Letiště Václava Havla. Dříve se jmenovalo Ruzyně, podle městské části, kde se nachází. Většina Čechů pochopitelně létá do zahraničí z tohoto letiště. Někteří se sem dostanou autobusem, některé odvezou známí nebo se sem dostaví taxíkem. Nejpohodlnější je pochopitelně dopravit se sem vlastním vozem, to ale znamená vyřešit parkování.

Zaparkujte pohodlně i na pražském letišti

Parkování je v Praze pro některé doslova peklo. Po celém městě je mnoho aut, ale málo míst k parkování. Můžete pochopitelně zaparkovat přímo na letišti, ale ceny za parkování jsou zde enormní. Pokud je i pro vás aktuálním tématem parkování na letišti v Praze, měli byste vědět, že existuje i lepší způsob, jak snadno parkovat. Kolem letiště je řada přilehlých parkovišť, která nabízí levná a kvalitní místa, kde můžete parkovat.

Abyste si mohli tato místa najít a rezervovat, stačí použít parkovací systém Parklot. Najdete ho na webových stránkách Parklot.cz a jeho použití je velmi snadné. Je zde formulář, která jen vyplníte. Jako první zvolíte letiště, ze kterého chcete letět, třeba to pražské. Následně zvolíte čas a datum odjezdu a příjezdu. Potvrdíte hledání a během chvilky se vám zobrazí všechna volná parkovací místa a to i včetně celkové ceny za parkování. Vyberete si a místo si zarezervujete. Následně už se stačí jen na dané parkoviště v daný den vypravit a je to. Jde o oplocená a nonstop monitorovaná parkoviště, kde se vašemu vozu nic nestane. Přímo na parkovišti vás vyzvedne autobus, který vás zaveze až na letiště. Vše je tak snadné, že to zvládne každý, tento systém můžete použít pokaždé, když budete chtít někam letět, ušetří vám mnoho času, starostí i peněz.