Na našich silnicích je toho k vidění hodně. Už to dávno nejsou jen osobní auta, ale mnohem častěji se setkáváme také s auty užitkovými. Taky jedno takové zrovna potřebujete? Nebojte se, není nutné si jej hned kupovat kvůli jednorázové práci – od toho je zde půjčovna užitkových vozů.

Jaké jsou výhody půjčení užitkového vozu z půjčovny?

  • nízká cena
  • jednoduchost
  • rychlost

Proč si užitkový vůz zapůjčit?

Stěhujete se? Proč prostě nevzít všechno najednou? Říkáte si – přece si nebudu půjčovat auto, když jedno velké doma mám – ale spočítejte si, kolik práce, a hlavně peněz vás bude stát, pokud budete jezdit neustále tam a zpátky, jelikož se vám do auta prostě všechno nevleze?

Neobvyklá zakázka?

Potřebujete převézt něco, co se vám do auta nevleze? Například objemný materiál na stavbu – tady vám vaše auto určitě nepostačí. Raději se opět obraťte na půjčovnu, která vám s tímto problémem ráda pomůže.

Pokud se budete dobře dívat, jistě si na silnicích všimnete také projíždějících minibusů. I pro dlouhé cesty je pro vás k dispozici půjčovna minibusů.

Cesta do zahraničí?

Pokud vás čeká delší cesta, myslete nejenom na své pohodlí, ale také opotřebení svého auta. Se zapůjčeným minibusem můžete projet klidně celou Evropu, a ještě se zadarmo ubytovat kdykoli a kdekoli chcete.

Ujeďte si tolik, kolik chcete

Většinou nemáte omezený počet kilometrů, který můžete s vozem najet – je to prostě pouze na vás, jak si svůj výlet prodloužíte.

Technický stav

Ušetřete si čas a výdaje, které byste museli před vaší dlouhou cestou vložit do profesionální kontroly vašeho vozu. Minibusy z půjčovny jsou totiž samozřejmě v naprosto perfektních technickém stavu.

Doplňky

Každý pronajatý minibus je doplněn nejenom dálniční známkou, kterou nemusíte extra kupovat, ale také je vám po celou dobu jízdy k dispozici asistenční služba. Takový bezpečný začátek dovolené si přeci přeje každý, že ano?