Současné firmy se snaží udržet si kvalitní zaměstnance celou řadou benefitů. Mezi velmi oblíbené benefity pro zaměstnance patří flexibilní pracovní doba, home office, sick days nebo multisport. Mezi další, které vítá celá řada zaměstnanců, se řadí kurzy a vzdělávání, stravenky, zaměstnanecké slevy, možnosti firemního stravování a maminky uvítají firemní školky. V případě, že je to možné, tak také služební automobil, notebook či telefon.

Home office

Pokud to jde, část práce se může vykonávat z domova. Tento benefit vyhledává čím dál více zaměstnanců, je to ideální možnost pro maminky s malými dětmi.

Multisportkarta

Velmi oblíbený druh benefitu především pro sportovní nadšence. Svým držitelům umožňuje vstup do sportovních a fitcenter, do bazénu nebo posilovny. Karta multi sport je velmi příjemný benefit a i multisport karta cena je velmi příznivá. Multisport karta však poskytuje nejen sportovní, ale i relaxační činnosti. Karta vám každý den umožňuje jeden volný nebo zvýhodněný vstup, jež můžete využívat na kterémkoli sportovním místě. Záleží na vás, jak ji využijete.

Více informací k multikartě naleznete na portálu vimvic.cz.

Sick days

Je to několik dnů volna na vyležení nemoci a to pro případ, že si nechcete brát dovolenou a není nutná pracovní neschopnost. Počet těchto dnů se liší a to v závislosti na zaměstnavateli. Nejčastěji to bývá 3 – 5 dnů za rok.

Flexibilní pracovní doba

Ideální pro maminky s malými dětmi nebo pro ty, co studují při zaměstnání. Po dohodě se zaměstnavatelem si můžete upravit pracovní dobu dle svých potřeb.

Firemní školka

Vzhledem k tomu, že kapacita běžných školek bývá velmi často naplněna, ideální je, pokud zaměstnavatel nabízí možnost využít školku firemní. Odpadá i cesta navíc, neboť děti jdou stejným směrem jako vy. Ušetříte tak nejen finanční prostředky, ale i čas.