Nejsou vaše finanční možnosti tak velké? Rádi byste letošní rok strávili dovolenou ve své domovině? I letní dovolenou můžete prožít v České republice ve vší spokojenosti a za příjemnou cenu.

Dovolená v přírodě

Při odjezdu na letní dovolenou většinou myslíme na to, jak moc se těšíme do přírody a k vodě. Toužíme po odpočinku, poznávání nového místa a zábavě. To vše nemusíte hledat jen v zahraničí za přemrštěné ceny, dovolenou si totiž můžete kvalitně užít i v Čechách.

Léto a voda

K létu neodmyslitelně patří koupání a pobyt na pláži. Právě ten si můžete užít ve Starých Splavech. Tento jedinečný kraj si oblíbil také literát K. H. Mácha, podle kterého je pojmenováno Máchovo jezero. Staré Splavy leží na severozápadním břehu Máchova jezera a již na přelomu 19. a 20. atoletí se jednalo o jednu z nejproslulejších dovolenkových destinací.

Vhodné ubytování

Možným ubytováním v tomto krásném kraji je pro vás ubytování na Máchově jezeře. Jedná se o rekreační středisko, které vám nabízí prožití letní dovolené v přírodě a v blízkosti Máchova jezera. Chatová osada se nachází v prostředí borového lesa a je z ní blízko do Starých Splavů (2 km) či Doks (5 km). Vyrazit tak můžete na řadu výletů, třeba na kole či vlakem.

Rodinná dovolená

Jedná se místo, které je ideální pro rodinnou dovolenou. Nabízí totiž ubytování ve 4 lůžkových chatkách s chladničkou, jídelnou s barem, společným sociálním zařízením v areálu, ohništěm, houpačkami, prolézačkami a pískovištěm pro děti. V okolí je možnost i dalšího sportovního a rekreačního vyžití. Jedná se například o minigolf, kolotoče, šlapadla, loďky atd. Máchovo jezero chatkyvám nabízí skvělou možnost, jak prožít rodinnou dovolenou v krásném kraji, nedaleko příjemného koupání a čisté pláže.