Je rozdíl mezi domem a domovem. Právě domov tvoří takové ty drobnosti, rámečky a všechny ostatní věci. Dům bývá často neosobní, prostě jen prostor, který je nutno zabydlet a změnit k obrazu svému. Někdy si lámete hlavu s tím, jak váš interiér připravit a zútulnit jej. Co budete potřebovat? Co udělat? Máme pár tipů.

Zabydlení prostoru

Zařízený dům je v podstatě nepopsané plátno. Je vymalováno, nastěhován nábytek. Vše je na svém místě, jde o holý prostor, který je nutno dotvořit a doladit k dokonalosti. Vdechnout mu život, váš pohled na svět, váš otisk. Každý jsme jedinečný, proto i domy a interiéry takové budou. Můžete se však inspirovat pár nápady!

Látkové prvky

Vsaďte na látku a látkové prvky. Co tím myslíme? Například přehozy na postel, polštářky na postel, polštářky na gauč, deka, látkové prostírání, utěrky a podobně. Jde o praktické pomocníky, a když zvolíte správnou barvu nebo motiv, pak dodáte interiéru na kráse.

Drobnosti

Je to právě květináč s motivačním citátem, malá skříňka, svíčky, vázičky a podobně. Malé, ale přesto tolik potřebné a milé kousky vdechnou vašemu interiéru život a budete mít pocit, že zde někdo bydlí.

Květiny

Milovníci květin si patrně neumí představit svůj domov bez nich. Ať už jsou to květiny v květináři nebo řezané jsou velmi osvěžujícím prvkem v interiéru. Když zrovna květinám nefandíte, určitě je omezíte na minimum, ale určitě si nějakou pořiďte. Ozvláštní interiér, dodá mu na kráse.

Vzpomínky

Podobně jako drobnosti i vzpomínky dělají z domu domov. Jsou to například rámečky s fotografiemi, které vám vždy připomenou ty nejlepší chvíle se svými přáteli a nejbližšími. Je to například první obrázek, který vám nakreslily děti, soška, kterou jste dostali od babičky. Nemusíte být sběrači takových kousků, ale pár šikovně umístěných vzpomínek hodně pomůže!