Občas se stane, že oblečení vlivem nošení ztrácí svou barvu, na oblečení se objevují skvrny, drobní dárky a podobně. Neznamená to, že oblečení musíte ihned vyhodit do koše a rozloučit se tak s ním nadobro. Jak své oblečení znovu oživit a nemuset jej tak vyhodit do koše? Následující triky a rady by vám mohli pomoci.

Nevyhazujte oblečení

Pokud je v oblečení opravdu velká díra, je seprané nebo celkově nevypadá tak, jak jste jej koupili, můžete udělat v podstatě dvě věci. Zkusit, zda to nepůjde nějakým způsobem opravit nebo změnit. Když to nepůjde, hold se budete muset s daným kouskem rozloučit a pořídit si nový. Jak na to?

Skvrny od rtěnky

Objevila se na vašem oblečení skvrna od rtěnky a vy nevíte, jak jí odstranit? S pomocí spreje na vlasy. Aplikujte a nechejte chvíli působit. Poté dejte oblečení do pračky a vyperte tak, jak jste zvyklí.

Zápach z tenisek

Trápí vás nepříjemný zápach, který se line z tenisek? Nevíte, jak jej odstranit? Nepomáhají žádní spreje? Vyzkoušejte sílu jedlé sody. Tu nasypte do tenisek, když máte pocit, že zapáchají. Jedlá soda pohlcuje všechen pot, který se v botách objevuje a také eliminuje zápach, který se z nich line.

Skvrny na oblečení

Objevila se vám na oblečení skvrna, která nejde vyprat a ani ničím jiným odstranit? Nevíte, co s tím? Zkuste to vyřešit originální změnou. Tričku můžete dát nový look. Můžete zvolit batikování obarvit jednou barvou či cokoliv jiného, například nažehlovací nápis a podobně. možností je velká spousta, stačí si jen vybrat tu pravou!