Máte své stránky, kde něco prodáváte nebo informujete? Přirozeně chcete, aby k vám chodilo co možná nejvíc lidí, aby nakupovali, vraceli se a vy jste tak mohli své podnikání udržovat v chodu a dobré fázi. Ne vždycky se to daří a tak se snažíte přijít na to, kde je problém? Je to ve výrobku? Nebo to budou špatné texty, které na stránkách máte? Není pro vyhledávače váš web ideální, proto jej nezařazují lidem do vyhledávaných odkazů? To všechno může pomoci odhalit a vyřešit odborník na SEO a vše okolo něj. Kde takového najít?

Jak zlepšit SEO?

Potřebujete najít chybu a poodhalit, kde je problém? Chcete zlepšit fungování webů a najít chyby, které je možno opravit? Pak je určitě dobré neponechat nic na náhodě. Taková SEO analýza vám může hodně pomoci, poodhalit problém a zjistit, proč web nefunguje. Následně se váš web zhodnotí a najde se řešení, které pomůže optimalizaci pro vyhledávače po technické i obsahové stránce. Pomůže vám být pro zákazníky viditelnější, ve vyhledávačích se budete objevovat stále častěji a na atraktivnějších příčkách. Optimalizace vašeho webu je krok správným směrem, který vám může pomoci. Co taková analýza vlastně přinese a jak pomůže?

Co analýza poskytuje?

  • SEO audit pomůže připravit komplexní pohled na celou věc a poukáže na to, co na webu ze SEO pohledu vylepšit
  • Najde to, co nefunguje a navrhne, jak by to mělo být jinak, aby vše fungovalo a šlapalo
  • Desítky faktorů prozkoumá a zjistí, co je potřeba pro vyhledávače opravit
  • Pomůže s celkovou optimalizací webu podle hloubkových analýz
  • Analýza SEO postupuje krok za krokem s cílem všechno zlepšit, zefektivnit. Dostanete návod, jak postupovat od těch nejdůležitějších problémů, které je potřeba řešit ihned až po ty méně důležité.