Dlouhé vlasy chce velká spousta žen, ale bohužel, ne všechny vydrží dlouhé roky čekat. A není také nikde řečeno, že když vydržíte pár let a necháváte vlasy růst, budou tak krásné, jako vidíte u hereček nebo modelek. Jak to dělají, že mají vlasy tak husté a bohaté? Co používají za přípravky? Některé dívky a ženy mají zkrátka své vlasy husté a objemné od narození a nepotřebují si k tomu nijak dopomáhat. Ty jiné volí spoustu dalších metod. Co bude nejlepší metoda?

Vlasy si prodlužte

A jednou metodou za všechny je prodloužení vlasů. Mnohdy probíhá v kadeřnictvích či speciálních salónech, kde se vlasy prodlužují. Přijdete, necháte si vlasy prodloužit, zaplatíte a poté musíte pravidelně docházet na posunutí vlasů a možná nějaké ty opravy, které se běžným mytím a česáním objevují. Taková procedura není finančně nejlevnější, to je první věc. Za druhé je to také časově náročnější a ne všichni mají pravidelně čas několik hodin.

Jak tedy docílit toho, že budete mít vlasy dlouhé? A to bez několika hodin strávených v kadeřnictví nebo investování velkého finančního obnosu? Jednoduše! Bezbolestně! Pořiďte si clip in vlasy, které vás nadchnou! Je to jednoduché, rychlé a navíc to nijak neničí vaše vlasy. Jde o takzvané přírodní prodloužení vlasů. Díky tomuto kroku můžete mít dlouhé vlasy kdykoliv si jen vzpomenete. Bezbolestně a za pár minut!

Dlouhé a přitom krásné vlasy za pár chvil

Můžete vybírat z široké palety odstínů clip in vlasů, takže je jednoduše přizpůsobíte vaší aktuální barvě. Za pár minut tak nebude co řešit a vy v odraze zrcadla uvidíte dlouhé a husté vlasy, které z vás udělají hned někoho jiného. Clip in vlasy jsou v podstatě single-drawn, tedy jednou tažené. V pramenu se tedy mohou objevit i kratší vlasy, než je zvolená délka. Vlasy se vám zalíbí a vytvoří přesně to, co od clip in vlasů chcete.