Když se rozhodnete stavět nebo rekonstruovat dům, je vhodné se seznámit se všemi trendy, které v dané oblasti dominují. Co se týče střech, již dávno se nepoužívají pouze keramické nebo betonové tašky. Velmi oblíbenými krytinami jsou v současnosti plechové střešní krytiny. Možná jste se s nimi už mnohokrát setkali, ale nevšimli jste si jich, protože často věrně imitují podobu tradičních střešních krytin, ale z hlediska vlastností je v mnohém předčí.

Zvolte plechové střešní krytiny COMAX®

Mezi nejlepší výrobce patří STŘECHY COMAX® – jde o ryze českou firmu se 40 lety zkušeností a moderní výrobou ve Velvarech 35 km od Prahy. Většinu lidí zajímá životnost a v tomto ohledu byste měli vědět, že jde o střechu na celý život. Díky precizní výrobě, špičkovým výrobním postupům a testování zajistí plechová střecha velmi dlouhou ochranu vašeho domu, na kterou výrobce poskytuje záruku až 75 let. Plechové krytiny překvapí nejen životností, ale i vysokou odolností. Zachovají si i po moha letech stejnou barvu, jsou odolné vůči UV záření, korozi i chemickým vlivům. Krytina je 100% recyklovatelná a výroba probíhá s maximálním ohledem na životní prostředí.

Hliníková krytina COMAX FALC lehká jako vánek

Plechová krytina COMAX® je lehká, její montáž je rychlá a snadná. Lze si vybírat ze široké barevné škály a také mnoha typů velkého či malého formátu a STŘECHY COMAX® mají ve svém portfoliu i krytiny, které jsou na rozdíl od střešních a fasádních panelů použitelné u válcových střech, kopulí a dalších organických tvarů moderní architektury – na příkladu představujeme, jak esteticky citlivě a technologicky zkušeně byla na kuželovitou střechu malebného mlýna v Černilově na Královéhradecku zvolena hliníková krytina COMAX FALC v odstínu 7016 – antracit. Zvolený odstín neruší a nekonkuruje barvám ostatních detailů mlýna.

Lakovací linka výrobce STŘECHY COMAX® je konkurenční výhodou, která umožňuje nabídnout klientům krytinu v široké paletě barevných i materiálových povrchových úprav a uspokojit tak i velmi originální požadavky. O kvalitě krytiny i povrchových úprav svědčí atesty i samotný výrobní proces s certifikacemi ISO 9001, ISO 14001 a OHSAS 18001.

Větrný mlýn s krytinou COMAX FALC v Černilově

Objednávka krytiny

  1. Pokud budete mít o krytinu zájem, neváhejte výrobce kontaktovat. Na základě vaší poptávky
  2. zdarma vypracuje kladečský plán, který bude zahrnovat také nabídku doporučeného doplňkového sortimentu pro správné fungování střešního pláště. Proces dodání je rychlý, krytinu vám dodají nákladní vozy výrobce již do 10 pracovních dní od potvrzení kladečského plánu. Pokud chcete vědět více informací a zhlédnout ukázky realizací, navštivte webové stránky výrobce na www.strechycomax.cz.