OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kovové ploty u rodinných domů, u veřejných objektů jako jsou nemocnice, školy nebo úřady, ale také u zámeckých parků budí dojem bytelnosti, nedobytnosti, ale také komfortu. S oblibou si je pořizovali například továrníci, bankéři a další vysoce společensky postavení lidé v období první republiky. Dodnes můžeme u řady objektů takovéto ozdobné kovové ploty vídat.

Ovšem jejich slabinou byla nutná údržba, jelikož tehdejší technologické postupy neumožňovaly to, co je dnes samozřejmostí. To znamená žárové pozinkování kovu, aplikování epoxidových vrstev, používání práškových barev atd. To vše jsou atributy, které zdobí kovové ploty vyráběné bohumínskou firmou PLOTY B&V s.r.o.

Vlastnosti kovových plotů

Vedle spolehlivého zabezpečení pozemku a domu a elegantního vzhledu, jsou kovové ploty z bohumínské firmy charakteristické tím, že nevyžadují žádnou údržbu. Díky žárovému zinkování totiž nehrozí kovovým částem koroze a přitom mají tyto kovové ploty velice dlouhou životnost. Plotová pole jsou vyráběna z plných za tepla válcovaných profilů. Pak následuje žárové zinkování, které je zárukou spolehlivé ochrany před všemi povětrnostními vlivy a před korozí, která nehrozí ani u obtížně přístupných záhybů. Elegantní vzhled kovového plotu je výsledkem tzv. duplexní či triplexní ochrany. Ta spočívá v aplikování epoxidové vrstvy, na kterou je nastříkána prášková barva.

Jednotlivé řady kovových plotů

Pro zákazníka je výhodou, že si může vybírat z několika řad, tvarů, rozměrů a designů. Každý má k dispozici moderní ploty kovové fotogalerie, která obsahuje nabídku kovových plotů řady Premium, Ekoline, Trend a Brilliant, přičemž posledně jmenovaná řada je vhodná zejména pro majitele rodinných domů, ale i k jiným objektům. Charakterizuje ji totiž nízká cena, poskytování desetileté záruky a nerezový spojovací materiál, který je dodáván právě k tomuto typu plotu.

Součástí dodávky kovových plotů může být na základě objednávky také příslušenství. Jsou jím brány a branky v různém provedení, ale ze stejného materiálu. Například brány jsou na výběr křídlové, pojezdové nebo tzv. vynesené.