Vůz považuje většina lidí za cenný majetek, který je provází značnou část života. Možná, že i vy jste si zvykli na svůj vůz natolik, že se s ním už nechcete loučit. Žádný vůz nevydrží sloužit věčně, opotřebuje se a je potřeba koupit nový. Co ovšem udělat s tím starým? Je nutné ho ekologicky zlikvidovat a odhlásit z registru vozidel. Abyste to udělali, je potřeba se obrátit na vhodnou certifikovanou společnost. Na trhu je jich celá řada a vyplatí se zvolit tu, která vám nabídne nejlepší podmínky.

Nejlepší podmínky vám zajistí SbohemAUTO.cz

Ne každá společnost je vhodná, na trhu je i mnoho překupníků, kteří jsou schopni vůz přeprodat do zahraničí a vám tím pouze způsobit problémy. Vybírejte jen ověřené certifikované společnosti. I mezi nimi jsou rozdíly, protože celá řada z nich vám za vůz k likvidaci nezaplatí. Jaká by měla být ekologická likvidace auta cena? Rozhodně ne nulová, protože auto se skládá z velkého množství železa a použitelných součástek. Pokud chcete férové podmínky, obraťte se na společnost na SbohemAUTO.cz. Můžete ji přes web nebo telefonicky kontaktovat a zjistit, kolik byste za svůj vůz dostali zaplaceno. Za vůz vám může vyplatit až 5 tisíc korun. Kam ho vlastně musíte dopravit?

Nemusíte s ním jezdit nikam, společnost ho na vlastní náklady odveze. Přijede si pro něj kamkoliv po ČR. Když k vám pracovník přijede, vše s vámi na místě sepíše a předá vám protokol o ekologické likvidaci. Za vůz dostanete zaplaceno a můžete ho bez problému odhlásit z registru vozidel. Jak bonus získáte od společnosti poukaz na 10 tisíc korun na nákup nového vozu Opel. To se jistě hodí, pokud zrovna žádný vůz nemáte. Obraťte se na zkušenou recyklační společnost a vše proběhne bez problémů. Přímo na webu společnosti je celý proces podrobně popsán a najdete zde také formulář, přes který ji můžete kontaktovat.